Krása Návod

Dopřejte si oživující zábal z kokosového oleje na vaše vlasy

Krásné vlasy a pokožka vypovídají o zdraví celého organismu. Navíc každá žena touží po lesklých a zdravých vlasech, které jsou hydratované, plné síly a i bez větší úpravy vypadají dokonale. Pro všechny ženy je určen dnešní recept na olejovou směs, kterou aplikujete na pokožku hlavy a vaše vlasy. Tento recept je silně účinný na problém vypadávání vlasů. Jednoduchá směs ze tří položek vyživuje pokožku hlavy a stimuluje zdravý růst vlasů.

Recept

  • 1/2 hrnku kokosový olej
  • 1 cibule
  • 5-6 stroužků česneku

Příprava

Příprava sama o sobě je velmi jednoduchá. Nejdříve nakrájejte na drobno 1 cibuli a 5-6 stroužků česneku. V malé pánvi si rozehřejte 1/2 šálku kokosového oleje. přidejte nasekaný česnek a cibuli a nechte dusit po dobu 5-10 minut. Potom sundejte pánev z ohně a nechte vychladnout.

Jak směs používat?

Směs vmasírujte do pokožky hlavy a nechte působit po dobu 1 hodiny, poté si vlasy běžným způsobem umyjte. Budete překvapeni výsledkem. Olej pokožku hlavy vyživuje a česnek s cibulí podpoří jejich růst. Zábal na vlasy aplikujte alespoň jednou týdně a léčbu dodržujte minimálně po dobu jednoho měsíce.

Proč používat kokosový olej na vlasy?

Kokosový olej je skvělým pomocníkem pro vaše vlasy, nehty, pleť, zuby a i jako ingredience do vaší kuchyně. Je velmi výživný a zdravý. Pečuje o pokožku vaší hlavy, zbavuje vás totiž lupů a léčí suchou pokožku hlavy. Masáž hlavy s kokosovým olejem je navíc velmi příjemná a působí pozitivně na zdraví celého organismu. Vlasové zábaly jsou výživné, bojují proti třepícím se konečkům a vypadávání vlasů. Zábaly z kokosového oleje nechávejte na vlasech vždy minimálně 30 minut, aby byly jeho účinky opravdu silné. Kokosový olej můžete obohatit i o jiné oleje, například olivový, makadamiový či makový. Zamíchat do oleje můžete také vonné esence, které dokonale provoní vaši hřívu.

Zdroj

Zanechte komentář

error: