Léčba Prevence Zdraví

Citron je na léčbu rakoviny silnější než chemoterapie! Jen šťáva ale nestačí, zamražte ho a využijte i léčivou sílu kůry!

Napsáno od Kateřina

Citróny jsou jedním z nejsilnějších a nejlepších citrusových plodů. Mají mnoho užitečných vlastností, které jsou velmi užitečné při léčbě různých onemocnění.

Nejlepší způsob, jak používat citróny a užít si všech výhodných vlastností tohoto ovoce, je používat je zmražené.

Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, proč.

Lidé obvykle používají pouze citrónovou šťávu, protože nevědí, že kůra je skutečně zdravá a prospěšná. Kůra obsahuje prvky, které jsou skvělé pro zdraví.

Normalizují hladinu cholesterolu, zlepšují fungování imunitního systému a dokonce mohou zabránit a zastavit růst rakovinných buněk.

Citrónová kůra má silné antimikrobiální vlastnosti, které mohou eliminovat houbové a bakteriální infekce a mohou eliminovat střevní červy a parazity.

Citrony jsou také klíčovým prvkem každé metody detoxikace organismu.

 

VÝHODNÉ VLASTNOSTI MRAŽENÝCH CITRONŮ!

Spotřeba čerstvé zeleniny a ovoce je zásadní pro snížení rizika vzniku velmi vážných onemocnění.

 

TADY JSOU VÝHODY CITRONŮ A PROČ JE DOBRÉ JE POUŽÍT.

Citrony jsou dobré pro:

Odstranění infekcí

Zlepšení fungování imunitního systému

Odstranění bakterií

Snížení rizika mrtvice

Léčba stresu a deprese

Prevence rakoviny

Prevence astmatu

Čištění ledvin a jater

 

ZMRAŽENÉ CITRONY PRO LÉČBU RAKOVINY

Citróny jsou bohaté na vitamíny a živiny. Šťáva obsahuje vitamín C a kůra obsahuje živiny.

Ukazuje se, že citronová kůra je velmi silná při odstraňování a ničení toxického odpadu z organismu, a proto je používána při léčbě rakoviny.

Mnoho studií ukázalo, že citrony a rakovina mají velmi blízký vztah. Po mnoha letech výzkumu odborníci prokázali, že citrony mohou skutečně ničit rakovinové buňky.

Od roku 1970 více než 20 testů ukázalo, že zmražené citrony mohou zničit rakovinné buňky, maligní buňky, u 12 typů rakoviny, jako je rakovina prsu, plic, slinivky, prostaty a rakovina tlustého střeva.

Studie také ukazují, že zmražené citrony jsou ještě lepší a účinnější než chemoterapie v procesu eliminace rakoviny.

Kromě toho jsou dokonce ještě lepší, protože jsou zcela přírodní produkty a mnohem zdravější než chemoterapie a v procesu eliminace rakovinných buněk citronový extrakt nemá vliv na zdravé buňky.

VLASTNOSTI MRAŽENÝCH CITRONŮ

Podle známého odborníka na zdraví a odborníka na výživu Dr. Marilyn Glenvilla toto ovoce, zejména citrónovou slupkou, je skvělé pro zdraví a celé tělo. Pokud jde o doktorku Marilyn Glenvilovou, většina antioxidantů citronů je soustředěna ve slupce a pod slupkou, nikoli v dužině citronů. Řekla také, že je mnohem lepší vyrobit a konzumovat citronové koktejly vyrobené z celého ovoce, včetně kůry, a nikoliv pouze z citrónové šťávy, aby se dostaly všechny živiny z citronů.

Citrónová kůra se obvykle nepoužívá kvůli hořké chuti, ale existuje způsob, jak odstranit chuť a použít ji pro získání všech vitamínů, které obsahují citrony.

Zde je recept, jak vyrobit a používat zmražené citrony.

První věc je dezinfikovat a umýt citrony. Namočte citrony na pár minut do sody nebo jablečného octa.

Opláchněte je vodou a zamrazte citrony.

Když jsou plně zmražené, včetně kůry, dužiny a semen, vložte nastrouhané citrony do plastové formy na kostky ledu a zmrazte je. Můžete použít kostičky nastrouhaných citronů pokaždé, když potřebujete citrusovou příchuť pro vaše jídlo. Můžete je přidat do salátů, jogurtu, zmrzliny, těstovin a polévek.

Také je můžete přidávat do čaje, džusu nebo koktejlů.

Existují nekonečné možnosti, jak používat citrony ve své každodenní stravě a užívat si všech výhod citronů a zlepšit své celkové zdraví.

zdroj

O autorovi

Kateřina

error: