Návod

Prevence rakoviny: smíchejte tyto 3 suroviny

Napsáno od Karla Líbalová

Rakovina je jedna z nejnebezpečnějších chorob v dnešní době. Hlavní důvod je ten, že dodnes nebyl vynalezen žádný lék proti této nemoci. Ovšem každý z nás, může do života zahrnout plno preventivních opatření, aby se jim zákeřná rakovina vyhnula.

Se stále rostoucím počtem lidí s rakovinou je potřeba objevit způsoby, jak se jí preventivně bránit. My vám přinášíme recept ze tří ingrediencí, které dokážou s tímto hrozným onemocnění bojovat.

Přírodní léčba rakoviny

Výhoda těchto surovin je ta, že jsou běžně k dostání v nejbližším obchodě. To znamená, že nebude pro nikoho z vás problém si tento přírodní lék vyrobit. Nyní vám ukážeme, jaké 3 ingredience to jsou a jak postupovat ve výrobě přírodního léku.

Na lék proti rakovině budete potřebovat:

  • 350 g Aloe vera
  • 6 polévkových lžic vodky nebo jiného typu 40% alkoholu
  • 50 g organického medu

Postup:

aloeNejdříve umyjte listy Aloe vera, a poté oloupejte vrchní slupku. Nakrájejte na menší kousky a vložte do mixéru. Po rozmixování přilijte alkohol a med a vše spolu opět mixujte do hladké pasty. Jakmile budete u konce, směs vlijte do skleněné, dobře uzavíratelné nádoby. Uchovávejte v chladu a temnu.

Užití léku

Lék užívejte každý den před hlavními jídly – tedy 3 krát denně. Doporučené množství je jedna polévková lžíce. Chuť léku vám z počátku může přijít nesnesitelná, ale po pár užití si na ní zvyknete.

Užitečné tipy, jak předejít rakovině

30% nádorových onemocnění zapříčinilo užívání cigaret a tabákových výrobků. Pokud chcete předejít rakovině, přestaňte kouřit a pokuste se vyhýbat místům, kde se kouří. I pasivní kouření ničí zdraví a plíce.

Do jídelníčku zařaďte zdravé jídlo a vyřaďte potraviny nezdravé, které jsou plné škodlivého cukru, přesmažených tuků a chemických látek. Jezte čerstvé potraviny, omezte potraviny konzervované. Pokud trpíte nadváhou, pokuste se ji odstranit, nebo alespoň snížit. Nejběžnější nádory jsou spojené se špatnými stravovacími návyky, ze kterých vzniká rakovina tlustého střeva, prsu a prostaty.

Pokud se rádi vystavujete slunečním paprskům, buďte opatrní. Chraňte svou kůži před nebezpečným UV zářením pomocí krémů a oděvu.

Posledním bodem je ochrana při sexu a nestřídání partnerů. Při nechráněném sexu se totiž přenáší vir HPV, který napadá sliznici a způsobuje zánět, který může končit až rakovinou děložního čípku.

Rakovina je zákeřné onemocnění, se kterým si není radno zahrávat. S naším lékem a radami se už bát nemusíte.

Zdroj

O autorovi

Karla Líbalová

Zanechte komentář

error: