Návod

Rudolfův lék na rakovinu: hlavní surovinou je lákavá červená řepa

Bohužel, rakovina se stále řadí mezi nemoci, které lze velmi těžko vyléčit. I když se již přišlo na mnoho metod, jak s tímto zákeřným onemocněním bojovat, ještě žádné není natolik úspěšné, aby fungovalo na 100%.

Rudolf Brojs z Rakouska hledal celý svůj život nejúčinnější lék na rakovinu. Chtěl, aby lék byl přírodní a bez vedlejších účinku. Nakonec přišel na speciální zeleninovou šťávu – posiluje imunitu, dodá tělu energii a čistí krev. Tyto tři skutečnosti jsou tím nejdůležitějším, co v boji s rakovinou lidský organismus potřebuje.

Jeho metoda vyléčila více, než 45 000 lidí, jenž trpěli různým druhem rakoviny. Brojs postavil svou léčbu na proteinech. Ty rakovinné buňky oslabovaly a ničily.

Rudolfův lék

Jeho léčba spočívala ve speciálním stravovacím programu, který pacient musel dodržovat po dobu 42 dní. V tomto období mohl pít pouze čaj a speciální zeleninové šťávy, jejichž hlavní složkou byla červená řepa. Během této doby rakovinné buňky hynuly, zatímco zdraví celého organismu se neuvěřitelně zlepšovalo.

Rudolfův lék obsahoval pouze šťávu z ekologicky pěstované zeleniny.

Tato šťáva z domácí zeleniny obsahovala:řepa

  • 55% řepy
  • 20% mrkve
  • 20% celeru
  • 3% brambor
  • 2% ředkviček

Je jedno, zda budete přijímat pouze šťávu nebo všechnu zeleninu i s dužinou. Můžete tak všechny ingredience vhodit do mixérů a odšťavnit či promíchat.

S popíjením byste to neměli přehánět. Přijímejte ho pouze tolik, dokud je to pro vaše tělo žádoucí.

Léčivá červená řepa

Červená řepa je tradičním a dobře známým lékem proti leukémii. Součástí je aminokyselina zvaná betain, která vlastní protirakovinné účinky. Terapie s červenou řepou zahrnuje denní příjem této zeleniny v rozmixovaném stavu či pouze její šťávy.

Řepa má prokazatelné pozitivní účinky na leukémii a mnoho dalších typů rakoviny. Doporučuje se především těhotným ženám, jelikož je bohatá na kyselinu listovou, podporuje tak správný vývoj plodu. Posiluje také funkci jater a žlučníku a je skvělou prevencí proti zácpě. Pomáhá při bolestech hlavy, zubů, menstruačních potížích a kožních problémem. Tuto léčivou zeleninu rozhodně zařaďte do svých jídelníčků. Měla by se stát jejich nedílnou částí.

I když je červená řepa mnohdy neoblíbenou zeleninou díky své zemité chuti, zapomínat by se na ní určitě nemělo.

Zdroj

 

1 Komentář

Zanechte komentář

error: