Prevence TOP 10

Skryto před veřejností: 10 viníků rakoviny

Farmaceutický průmysl profituje z neznalosti lidí, kteří slepě kupují produkty obsahující potencionální hrozbu rakovinotvorných látek způsobujících bujení. Byl ovšem vydán tento seznam, který nás varuje a dosud byl před veřejností ukrýván. V boji proti rakovině nám však dost pomůže.

Top 10 příčin rakoviny

Hormony v mase a mléce

Většina domácích zvířat je krmena umělými hormony a za jakým účelem? Samozřejmě kvůli zvýšení produkce mléka a masa. Umělé hormony však vyvolávají záněty, rakovinu a další nemoci.

Mamografie, zubní rentgeny, skenery na letišti

Určitě by se vám nelíbilo, kdyby vám na RTG zapomněli dát ochranné pomůcky při snímkování. Jenže RTG záření se šíří prostorami i v případě, kdy se pouze otevřou dveře z pracovny. Reagujte včas, než budete pravidelně na kontrolách dostávat tyto dávky smrtících paprsků.

Hliník v deodorantech a antiperspirantech

Většina karcinomů prsu se vyskytuje v horním kvadrantu (v blízkosti podpaží), přesně tam, kam si aplikujeme deodoranty naplněné hliníkem. Lepší by bylo používání některých domácích nebo organických deodorantů.

Toxická kosmetika

Pokožka je největším orgánem v lidském těle a my jí ošetřujeme dekorativní kosmetikou, která je plná olejů a uhelného dehtu. Tyto toxické látky bez problémů putují přes kůži do krevního oběhu a vytváří zde živnou půdu pro rakovinné buňky. Začněte používat organickou nebo domácí kosmetiku a napravte škody, které jste za ty roky napáchali.

GMO sója a kukuřice

Většina sóji pocházející z Ameriky je geneticky modifikovaná. Pokud jste např. fanouškem sójového mléka, sáhněte raději po jiné variantě. Sójové mléko obsahuje hemaglutinin – složku, která způsobuje shluky červených krvinek a krevní sraženiny. Sója také zvyšuje estrogen. Dejte přednost raději organickému mléku, třeba kravskému nebo rýžovému.

Více na další stránce.

O autorovi

Jana Novotná

Zanechte komentář

error: