Kontakt

Staré přísloví říká: „Kde je lékař, tam je i nemoc.“ Dříve lidé věřili, že vstup do nového tisíciletí přinese pokrok, který bude vést k dokonale zdravým lidem. Dnes již víme, že výnosy farmaceutického průmyslu nikdy nedovolí, aby se jeho pacienti zcela vyléčili.

I přes nejmodernější výzkumy jsou vědci fascinováni účinky alternativní medicíny, která hlásí úspěch v boji proti všem chorobám, které lidstvo trápí. Návrat ke kořenům původního léčitelství jen utvrzuje názor, že v přírodě lze nalézt lék na všechny neduhy.

Náš portál ČeskoZdravě.cz vznikl proto, aby vám odtajnil clonu, která zahaluje skutečný potenciál alternativní medicíny. Každý den publikujeme nejnovější poznatky, tipy a návody, které již vyzkoušely tisíce našich čtenářů. Některé kontroverzní vědecké studie vám mohou připadat šokující. Cílem ovšem není balamutit vás, ale demonstrovat vám, že cesta ke zdravému tělu nemusí vždy vést do lékárny nebo pod skalpel. Zatímco většina lékařů léčí příznaky, vy můžete hledat skutečné příčiny, které vám pomohou zbavit se zbytečné zátěže, kterou s sebou táhnete.

Nejčerstvější informace

Všechny naše články můžete sledovat přehledně rozdělené v jednotlivých sekcích a pokud nechcete, aby vám unikla žádná naše novinka, sledujte nás na sociálních sítích.

Zveřejňujeme poznatky z celého světa, které zahrnují podrobné informace o jídle, které vám ukáží pohled na stravování z trochu jiného úhlu. Dočtete se u nás o vhodné prevenci proti celé řadě nemocí a také, jak přírodní cestou bojovat s jednou z nejhorších nemocí, s rakovinou.

V návodech zase naleznete mnoho užitečných rad, které vám odhalí, že řešení problémů nemusí být vždy drahé. Každá naše sekce vám zasvětí do patřičné problematiky a můžete si být jistí, že se u nás pokaždé dozvíte něco nového.

Provozovatel

DAPE MEDIA s.r.o.
Pražákova 1008/69,
639 00, Brno – Štýřice
Česká republika
IČ: 60703415
DIČ: CZ60703415

Email: info@dapemedia.cz

Back to top button