Zdraví

Detoxikace plic za pouhé tři dny – nejen pro kuřáky!

Obtíže s plícemi mohou ovlivnit nejen kuřáky, ale také nekuřáky a děti. Přestože kuřáci jsou nejvíce náchylní na potíže s plícemi, tento recept je určen pro všechny. Pročistí vaše plíce od toxinů, včetně nikotinu a dehtu za pouhé tři dny.

Než však začnete se samotnou detoxikací, je důležité splnit několik bodů:

  • Je důležité, abyste dva dny před procesem detoxikace eliminovali všechny mléčné výrobky z vašeho jídelníčku. Vaše tělo se potřebuje zbavit toxinů z mléčných výrobků před očištěním plic.
  • Jeden den před detoxikací vypijte bylinný čaj předtím, než se půjdete uložit ke spánku. Bylinný čaj uvolní toxiny ze střev. Plíce nesmí být přetíženy žádnou náročnou prací jiné části těla během procesu detoxikace.

Detoxikace plic

  1. Po probuzení ještě předtím, než si dopřejete snídani vypijte 300 mililitrů vody se šťávou ze dvou citrónů.
  2. Pro úspěšnou detoxikaci vypijte 300 mililitrů grapefruitové nebo ananasové šťávy, dle vaší preference. Tyto šťávy obsahují přírodní antioxidanty, které pomáhají dýchací soustavě.
  3. Vypijte 300 mililitrů čisté karotkové šťávy v době mezi snídaní a obědem. Mrkvová šťáva pomáhá alkalizovat krev během tří dnů detoxikace.
  4. Během oběda musíte vypít 400 mililitrů džusu bohatého na draslík. Draslík funguje jako čistící tonikum. Předtím než půjdete spát, vypijte 400 mililitrů brusinkového džusu. Ten vám pomůže bojovat proti bakteriím v plicích, které mohou způsobit infekce.
  5. Doře pečujte o své tělo a pravidelně se věnujte cvičení.
  6. Každý den si dopřejte dvaceti minutovou horkou koupel. Během koupele se vaše tělo vypotí a společně s potem odejdou z těla i toxiny.
  7. Přidejte pět až deset kapek eukalyptového oleje do misky vroucí vody. Stoupněte si nad misku a dejte si přes hlavu ručník. Vdechujte páru, dokud voda nevychladne.

Po detoxu:

Po tomto detoxikačním procesu budou vaše plíce v mnohem lepším stavu než před těmi třemi dny a zase můžete začít konzumovat mléčné výrobky.

Snažte se je však přesto držet na minimu. Po detoxu se snažte zůstat řádně hydratovaní a zůstaňte aktivní. Stále je nutné jíst zdravá, vyvážená a rozličná jídla. Tento detox již nikdy nebudete muset dělat znovu, pokud do své stravy zahrnete oregano. Oregano je bohaté na přirozené odblokovací látky a reduktory histaminik, které pomáhají ve správné funkci nosních dutin a respiračního traktu.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button