Spolupráce

Hledáte originální dárek k MDŽ, který potěší? Darujte hydrolyzovaný Zeen Collagen

Už 8. března oslaví všechny ženy svůj svátek. Babičky, maminky, dcery, přítelkyně i kamarádky si zaslouží vědět, že na ně nejen v tento den myslíte. Potěšte je dárkem plným zdraví a krásy v podobě hydrolyzovaného Zeen Collagenu. Produkty zakoupíte po celé České republice v sítích prodejen DM Drogerie. Přečtěte si celý článek, kde se dozvíte hlavní důvody, proč sáhnout právě pro balení Zeen Collagenu.

Proč je Zeen Collagen skvělý dárek nejen k MDŽ?

Prémiový Zeen Collagen je 100% čistý bio-aktivní kolagen bez chemických přísad. Obsahuje hned 3 typy kolagenu, které mají řadu pozitivních účinků na pokožku, kvalitu vlasů a nehtů i celkového zdraví. Zeen Collagen napomáhá také posílit imunitu, snížit riziko vzniku osteoporózy, bojuje proti rozšiřování cév a strií. V neposlední řadě podporuje činnost srdce a mozku. Rovněž je skvělým doplňkem při léčbě celulitidy. 

Pod značkou Zeen by Roal jsou představeny hned dva unikátní kolageny s názvy Zeen Collagen Pure a Zeen Collagen s vitamínem C. Oba obsahují hydrolyzovaný kolagen na pití v praktických sáčcích do kabelky nebo na cesty. 

Luxusní balení s exkluzivním obsahem potěší každou ženu 

Balení na první pohled zaujme především svým jedinečným dizajnem. V elegantní černé nebo zlaté krabičce se nachází měsíční kůra, tedy 30 balení hermeticky uzavřených denních dávek. Každý sáček hydrolyzovaného Zeen Collagenu poskytuje až 6000mg čistého kolagenu, který efektivně přispívá ke zvýšení kvality života. Pozitivní účinky pocítí ženy také na jemnosti a elasticitě pokožky i pleti. Zeen Collagen napomáhá s vyhlazením vrásek nebo se zesvětlením pigmentových skvrn. Vlasy a nehty jsou díky kolagenu pevnější a netřepí se. Jednoduše můžeme říct, že Zeen Collagen je skvělým pomocníkem každé ženy, která touží cítit se zdravě a krásně.

Zlatý Zeen Collagen s vitamínem C svým složením vyhoví i těm nejnáročnějším ženám. Překvapí příjemnou citronovou příchutí, je obohacený o zinek, kyselinu hyalurónovou a vitamín C.

Zeen Collagen Pure – I přesto, že jde o čistý mořský kolagen, nemusíte se obávat rybího zápachu a chuti.

Konzumace kolagenu je jednoduchá. Stačí totiž obsah sáčku vysypat do suché sklenice a zalít přibližně 200 ml vody.

Zeptejte se na Zeen Collagen v prodejnách DM Drogerie

Chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým při příležitost MDŽ Zeen Collagenem Pure nebo Zeen Collagenem s vitamínem C?  Oba typy hydrolyzovaných Zeen Collagenů zakoupíte v prodejnách DM Drogerie po celé ČR. Nebo se podívejte na náš web, kde až do 10. 3. 2022 k nákupu kolagenu obdržíte balení BetaGlukanu zdarma.

Zdroj náhledových obrázků: Pixabay, zeenworld.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button