Spolupráce

Ubytování v Chorvatsku: Vyberte si dovolenou snů

Koronavirová pandemie poměrně hodně zamíchala se životy nejen v naší republice. Negativně se podepsala na ekonomice jednotlivých evropských i světových států a zejména v oblasti cestovního ruchu zaznamenala velký propad. Původně to vypadalo, že se letos za hranice ani nepodíváme.

Ale s ústupem epandemie došlo také k postupnému rozvolňování vládních opatření a výsledkem toho je i možnost vycestovat za hranice. V hledáčku zájmu turistů bude asi nejvíce Chorvatsko. Kde všude se budete moci ubytovat?

Do Chorvatska autem, autobusem nebo letadlem

Pokud se budete chtít letos podívat k moři, nabízí se především Chorvatsko a jeho nádherné pláže na břehu Jadranu. Cesta do Chorvatska je autem z České republiky poměrně dlouhá, ale stojí za to. Když vyjedete na večer, vyhnete se přeplněným silnicím a horkému slunci.

Do Chorvatska můžete jet také autobusem nebo letět letadlem. A do jaké části této jihoevropské země vyrazit? Zajímavých destinací se nabízí více než dost – Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie nebo Dubrovnický region. Každá oblast nabízí něco jiného a každá stojí za navštívení.

Trogir, Murter a další zajímavá místa v Chorvatsku

Jestliže hledáte vhodné ubytování v Chorvatsku, můžete se podívat také na webové stránky největšího českého katalogu Ubytovanivchorvatsku.cz, kde se nabízí ubytování v soukromí podle jednotlivých regionů. Za zvážení stojí například město Trogir, kterému se právem říká perla Jadranu. Nebo chcete mít k dispozici pro svou dovolenou klidné místo bez rušného společenského života? Vydejte se na ostrov Murter a jeho krásné pláže.

Jak to funguje?

Na webových stránkách si vyberete ubytování v Chorvatsku, které vás nejvíce zaujalo a kde byste rádi strávili svoji letní dovolenou. K dispozici u každé nabídky apartmánů jsou také fotografie, aby si člověk uměl udělat o nich představu, jak vypadají. Pak vyplníte a odešlete nezávaznou poptávku přímo majiteli objektu, který vám odpoví na váš email. K závazné rezervaci je třeba obvykle uhradit zálohu.

Najděte si svoji vysněnou letní dovolenou v Chorvatsku sami a využijte služeb největšího českého katalogu ubytování v soukromí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button