PrevenceZdraví

10 nejlepších bylin pro nadměrný růst Candidy

Odstranění candidy začíná dietou. Candida se živí cukry ze sacharidů, kvasnic a jiných plesnivých potravin, které tělo přeměňuje na cukr.

Držte se pryč od alergenů, které mohou napadnout váš imunitní systém, protože je třeba, aby zůstal zaměřen na vyčištění od kandidózy.

Co způsobuje Candidu?

Užívání orální antikoncepce

Užívání antibiotik (to dělá více škody než dobré – antibiotika zabíjejí čilé bakterie)

Žijte vysoký stresový životní styl

Jíst množství rafinovaných sacharidů a cukru

Jíst stravu s vysokým obsahem fermentovaných potravin (jako je zelí, Kombucha a okurky)

Spotřeba hodně alkoholu

Příznaky nadměrného růstu Candidy

Níže jsou nejběžnější příznaky kandidového nadměrného růstu:

Autoimunitní onemocnění, jako je lupus, revmatoidní artritida, Hashimotova tyroiditida, ulcerózní kolitida, skleroderma, psoriáza nebo roztroušená skleróza.

Houbové infekce nehtů a kůže, jako je nehtová houba.

Kožní problémy, jako je psoriáza, ekzém, vyrážky a kopřivka.

Špatná paměť, obtížnost soustředění, nedostatek zaměření, mozková mlha, ADHD a ADD.

Změna nálady, podrážděnost, deprese nebo úzkost.

Silné touhy po rafinovaných sacharidech a cukru.

Infekce močových cest, vaginální infekce, svědění vaginální nebo svrbění konečníku.

Trávicí problémy, jako je zácpa, průjem nebo nadýmání.

Svrbivé uši nebo těžké alergie (jídlo, prach, čisticí prostředky atd.)

Pocit únavy / únavy po celou dobu nebo trpící fibromyalgií nebo chronickou únavou.

Přírodní ošetření pro nadměrný růst Candidy

Samozřejmě, můžete používat doplňky z bylin jako léčivou látku proti Candidě.

1. Koloidní stříbro

Koloidní stříbro, i když kontroverzní, nabízí různorodou účinnost z hlediska zdraví. Zatímco koloidní stříbro by nemělo být užíváno dlouhodobě, může zvýšit imunitní systém a bylo známo, že působí na topické houby. Spolu s množstvím dalších přínosů pro zdraví, koloidní stříbro může poskytnout úlevu od řady příznaků.

2. Hřebíčkový olej

Užívání 15-30 kapek hřebíčkového oleje ve vodě třikrát denně poskytuje silnou podporu imunitnímu systému. Hřebíčkový olej je známý jako antifungální léčba, která může být použita interně nebo externě k léčbě houb. Jiné byliny které pomůžou je černý ořech a pelyněk.

3. Aloe Vera

Užívání Aloe Vera detoxikuje játra, aby optimalizovala vylučování Candidy. Játra musí být optimálně zdravá, protože odstraňují toxiny Candidy a ta pak je eliminována. Pokud nemáte doma čerstvé rostliny, můžete ke zlepšení svého zdraví konzumovat kapsle nebo šťávu (přímo z čerstvé rostliny) denně.

4. Kokosový olej

Kokosový olej je oslavován kvůli jeho různým zdravotním přínosům. Jednoduché užívání každý den může zvýšit funkci mozku, zdraví pokožky a dokonce poskytuje protiplísňové výhody. Kokosový olej také pomáhá při hubnutí.

5. Extrakty z oliv

Extrakty olivového oleje a listů narušují reprodukční cyklus hub, čímž zabraňují dalšímu růstu, protože vaše tělo funguje, aby ho odstranilo z těla. Snižuje krevní cukry a stabilizuje je, aby se zabránilo krmení Candidy, zatímco aktivně podporuje imunitní systém.

6. Berberin

Berberine lze nalézt v bylině jménem Dřišťál obecný, který je zvláště účinný proti Candidě. Berberine posiluje a stimuluje imunitní systém a povzbuzuje ho, aby fungoval na vyšší úrovni. Berberine by však neměly užívat těhotné ženy a protože se jedná o velmi silnou bylinu, nikdy se zní nemají dělat podomácku vyrobené lektvary, ale vždy zakoupit již výrobek, který je schválen a obsahuje jen tolik množství, kolik je ho pro naše tělo třeba..

7. Extrakt z grapefruitových semen

Bylo zjištěno, že je účinný proti více než 100 houbovým kmenům, extrakt z grapefruitových semen účinně působí k usmrcení hub, bakterií, parazitů a virů, které se v těle skrývají. Krmí dobrou střevní flóru a může se užívat třikrát denně ve vodě.

8. Česnek

Česnek přináší lidskému tělu řadu výhod, z nichž jedna je silná protiplísňová vlastnost. Zvyšuje dobré střevní bakterie a zároveň zabíjí špatné bakterie. Zabije 24 z 26 kmenů Candidy. Může být použit při houbových kožních infekcích a může se užívat čerstvý, jako kapsle nebo olej.

9. Surový jablečný ocet

Surový jablečný ocet bojuje proti Candida albicans, protože vytváří nepříznivé prostředí pro kvasinky, zatímco poskytuje příznivé prostředí pro přátelskou střevní flóru. Ve skutečnosti zabíjí kvasinky ve střevě a vytváří odumřelou reakci. Vezměte jednu lžíci surového jablečného octa do sklenice vody před jídlem.

10. Pau D’Arco (jiným jménem nachové Lapacho)

Tento stimulátor imunitního systému je známo, že zničí Candidu a zabraňuje jejímu růstu pokračovat v těle. Je vysoce efektivní a pracuje poměrně rychle. Sušené kůry můžete použít k přípravě čaje nebo užívat kapslí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Podobné články

Back to top button