Spolupráce

Jak na dlouhodobý pronájem aut?

Řada menších firem, podnikatelů, OSVČ, ale i běžných fyzických osob zjistila, že než si pořizovat nové auto, je mnohem výhodnější pronájem aut. Proto se v posledních letech stal velice oblíbenou formou leasing, zvláště pak operativní leasing. Obecně znamená leasing propůjčení majetku zákazníkovi, který jej splácí v pravidelných měsíčních splátkách pronajímateli, tedy leasingové společnosti. Velice výhodné podmínky poskytuje Driveto klub, který nenabízí žádná virtuální auta, která nejsou ještě ani vyrobena, ale skutečná vozidla, jež jsou pro zákazníky připravena v jejich garážích. V tomto článku si řekneme odpověď na základní otázku – vlastnit auto, či nevlastnit?

Jak to funguje?

Pokud potřebujete auto co nejdříve, unikátní služba na driveto.cz je ideálním řešením. Po podpisu smlouvy můžete s autem vyjet maximálně do tří pracovních dnů. Tento termín je ovšem výjimečný, jelikož obvykle jde vše tak rychle, že veškeré náležitosti jsou vyřízeny v řádu hodin. K urychlení procesu můžete přispět sami tím, že pořídíte telefonem snímek svého občanského a řidičského průkazu. Po ověření je ihned sepsána smlouva, aniž by driveto.cz chtělo vidět vaše daňové přiznání za posledních pět let ,jako je tomu u jiných pronajímatelů vozidel. Nemusíte se obávat ani lustrování vaší rodinné finanční historie, ani předkládání výpisů z bankovních účtů kvůli prověření, zda neutrácíte příliš moc třeba za jídlo v restauracích. 

Jaké jsou podmínky?

Služby Driveto Klubu mohou využívat firmy, podnikatelé, OSVČ i soukromé osoby, které potřebují pro své potřeby dlouhodobý pronájem aut bez závazků za co nejvýhodnějších podmínek. V ceně pronájmu je nájezd minimálně 15 tisíc kilometrů, garanční i záruční servis, zimní pneumatiky včetně jejich uskladnění a povinné ručení i havarijní pojištění, a to pouze s 5% spoluúčastí.

Jak je to s ukončením pronájmu?

Na rozdíl od jiných pronajímatelů se nemusíte uvazovat na několik let. Pokud se změní vaše životní situace a auto z Driveto Klubu vám již nevyhovuje, tak ho jednoduše vrátíte bez jakýchkoliv sankcí či poplatků. Doba pronájmu auta tak záleží pouze na vás.             

Odpovědi na nejčastější dotazy

  • Každé auto má stanovený roční počet kilometrů, které může najet. Protože můžete auto vrátit kdykoliv, zobrazuje Driveto Klub u nabídek i průměrný měsíční nájezd a kilometry lze převádět mezi měsíci
  • Klubová auta se předávají u kanceláří Driveto Klubu v Praze-Karlín
  • S klubovým autem můžete do všech autorizovaných servisů po celé ČR
  • Klubové auto může řídit v případě soukromých osob a OSVČ i rodinný příslušník, u firem pak zaměstnanec, kterému dá povolení jednatel uvedený ve smlouvě. V ostatních případech je třeba písemného souhlasu Driveto Klubu. Platí, že za auto ručí vždy osoba uvedená ve smlouvě.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button