Spolupráce

Pražský developer FINEP buduje nejen nové byty, ale komunity propojující vše, co od domova očekáváte

Domov je pro každého místem klidu, pohody a bezpečí. Chceme, aby se nám zde bydlelo dobře, abychom měli dostatek prostoru, mohli využívat výhody moderních technologií a zároveň žili v prostředí, které nabízí pohodlí, zábavu i příjemnou komunitu. Stejné cíle má také společnost FINEP, která se zaměřuje na kvalitní bytovou výstavbu v nejžádanějších lokalitách a vytváří nejen domovy, ale také výhodné investice do nového bydlení.

Najděte si vysněné bydlení

Volné byty jsou aktuálně zejména v rychle se rozvíjející oblasti Nad Krocínkou a v Britské čtvrti. Na první pohled vynikají nenápadnou architekturou, která však v sobě snoubí velmi moderní dispozice a nejaktuálnější technologie použité při výstavbě. Všechny byty proto nabízí velmi příjemně prosluněný vzdušný prostor v nadstandardní kvalitě. Podobně atraktivní je bydlení v Britské čtvrti, která nabízí to, co moderní rodina žijící v Praze potřebuje – snadnou dostupnost do centra a po ruce všechny nezbytné služby. Z Britské čtvrti se díky tomu podařilo vytvořit jedno z nejžádanějších míst na bydlení i práci.

Výstavbou bytů to nekončí

FINEP www.finep.cz je jedinečný zejména v tom, že svoje projekty vytváří v rámci komplexního plánu, který nezahrnuje jen prostou výstavbu nových bytů, ale cílí na celkovou revitalizaci okolí a nabízí život v propojené komunitě, která umožňuje najít komfortní místo pro život, kde se nejen bydlí, ale také pracuje a tráví volný čas. FINEP se o své lokality stará, i když výstavba zde dávno skončila. Cíle je, aby poskytovaly dobré kulturní vyžití a aby nájemci v komerčních prostorech byli kvalitní a mohla se tak zde budova stabilní komunita, která bude prosperovat. Samozřejmostí jsou dětská hřiště, kavárny, vinotéky, kadeřnictví a také supermarkety nebo třeba pošta. Jednoduše vše, co člověk očekává od dobře vybavené čtvrti, kde si zařídí vše a do centra se musí vypravit jen z vlastní vůle.

Zdroj obrázku: Pixabay

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button