Spolupráce

Hledáte vánoční dárek pro babičku nebo dědečka? Toto jsou naše tipy

Naši rodiče a prarodiče rádi říkají, že už nic nepotřebují a radost jim uděláme prostě jen svou návštěvou. Na Vánoce však každému z nich chceme něco darovat. Co tedy vybrat, aby váš dárek neskončil zapadlý prachem na poličce v šatníku?

1. Praktické a s láskou

Vánoční dárek pro seniory může přinést více vaší blízkosti během všedních dní. Pokud vyberete tlačítkový mobilní telefon, jistě se jim s ním bude jednoduše manipulovat. Mobilní telefony pro seniory neobsahují žádné zbytečné funkce a snadno se ovládají. Takový vánoční dárek jim bude dělat radost vždy, když jim zavoláte.

2. Kosmetika pro zralou pleť

Každá žena chce být stále krásná. Vyberte své mámě krém na zralou pleť s kyselinou hyaluronovou, kolagenem nebo kosmetiku na péči o tělo. Nabídka známých značek nezahrnuje pouze jednotlivé produkty. Koupit můžete také dárkovou sadu v pěkném balení, regenerační a vyživující sady tělové kosmetiky nebo sady s nočním a denním pleťovým krémem. A kvalitní kosmetika po holení potěší muže v každém věku.

3. Praktické dárky pro domácnost

Senioři si sami od sebe málokdy koupí moderní spotřebiče, které by jim usnadnily péči o domácnost. Namísto robotického vysavače by si jistě vybrali ten obyčejný. Tato koupě proto zůstává na vás. Pokud jim chcete usnadnit úklid, vyberte jim robotický vysavač, parní čistič nebo vysavač na okna. Do domácnosti jim můžete zakoupit také čističku vzduchu. Stěžují se na suchý vzduch během topného období? Pak jim jistě dobře poslouží zvlhčovač vzduchu.

 Náš tip: Pro dárky do domácnosti nemusíte hned zamířit do specializovaného obchodu. Kosmetiku i všechny zmíněné spotřebiče nakoupíte na jednom místě v lékárně Dr. Max. Při nákupu nezapomeňte využít Dr Max slevový kupón nebo jiné slevové kupóny, ktoré naleznete na Vasekupony.cz.

4. Vitamíny a doplňky stravy

Dostatek vitamínů a minerálních látek je pro lidský organismus důležitý v každém věku. S přibývajícími léty však klesá chuť na jídlo a snižuje se příjem potravy. Pro seniory jsou proto vhodným dárkem doplňky výživy, které pravidelný přísun vitamínů a minerálů nahradí. Vhodné produkty pro posílení zdraví vašich blízkých naleznete v Benu lékárně. Nakoupíte zde multivitaminové produkty, doplňky pro lepší trávení a metabolismus, zdravé vlasy, pokožku a zuby i doplňky výživy pro srdce a cévy, imunitu a vitalitu. A možná vás více osloví doplňky pro paměť, duševní pohodu a pohybový aparát.

5. Pro vášnivé čtenáře a čtenářky

Naši rodiče a prarodiče nevyrostli v digitálním věku. Velkou radost jim proto jistě udělá kniha. Před nákupem se nezapomeňte přesvědčit, že daný titul ještě ve své knihovně nemají. Na výběr máte z mnoha žánrů beletrie, biografie, ale i populárně naučnou literaturu z mnoha oblastí.

6. Pobytové poukazy

Co koupit těm, kteří se o vás s láskou dlouhá léta starali? Vyberte jim poukaz na pobyt v lázních, kde si budou moci užívat odpočinek a výjimečnou péči pro změnu oni. Pobyty do lázní můžete zvolit i podle konkrétních zdravotních problémů nebo vyberte wellness dovolenkový pobyt s možností výběru více procedur.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button