Spolupráce

Zdravá svačinka pro dospělé? Zkuste ovocné kapsičky KOMBE smoothie

Zdravý životní styl je často skloňovaným pojmem, který má ale mnoho podob. Obecně lze nicméně říct, že pokud chcete žít zdravě a cítit se ve svém těle dobře, je nutné se v první řadě zajímat o to, co jíte a jakou to má kvalitu. Zásadní je osvojit si zdravé stravovací návyky, jež vám intuitivně pomohou jíst věci, které jsou pro vaše tělo prospěšné, a vyhýbat se těm, které vám škodí.

Vyplatí se zdraví hledat především v přírodě a produktech, které nabízí. Ženšen je jednou z mnoha superpotravin, které vám pomohou cítit se skvěle a posílit zdraví celého těla. Jak si jej ale dopřát v chutné formě? Řešení nabízí zdravá svačinka KOMBE smoothie. Je to kapsička, kterou si můžete vzít všude s sebou a kdykoliv si dopřát dávku vitamínů a minerálů prostřednictvím extraktu z šestiletého červeného ženšenu.

Nejchutnější svačina pro dospělé

Také dětem závidíte možnost vzít si kdykoliv do ruky ovocnou kapsičku a zahnat hlad? Nyní máte tuhle příležitost i vy – a věřte, že vám tahle svačinka zachutná. Složení je vyladěné do posledního detailu a myslelo se nejen na vyváženost živin, ale také chutí. Smoothie s ženšenem nabízí neokoukaný základ z manga, který je doplněný pomerančem, mandarinkou, banánem nebo ananasem. KOMBE smoothie se navíc vyrábí v České republice v závodě, který se specializuje na dětskou výživu. Máte tedy jistotu, že jsou při výrobě dodrženy ty nejpřísnější standardy, podmínky a certifikace. 

Myslíme na štíhlou linii

KOMBE smoothie může být skvělým doplňkem i pro ty, kdo řeší svou váhu. Není totiž nijak doslazované, sladkou chuť mu dodává pouze použité ovoce. Jeden sáček navíc obsahuje pouze 298 kJ/70 kcal a k tomu pořádnou dávku 200 mg extraktu ze ženšenu.

Kde jej pořídit?

Chcete mít vždy po ruce ovocné občerstvení? Pak nezapomeňte objednat kapsičky KOMBE smoothie. Kde je koupit? Můžete je snadno objednat na e-shopu Kombe.cz nebo na e-shopu PureDistrict.cz.

Zdroj náhledového obrázku: puredistrict.cz

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button