KrásaRady a tipy

Kopřivový šampon pro lesk a objem vašich vlasů

Snad každá žena se stará o vzhled svých vlasů, protože jsou symbolem ženskosti a krásy. Jenže častým ošetřováním a procedurami pro dokonalejšího vzhled, způsobujeme spíše velké škody. A spolu se stresem přispíváme k vypadávání a oslabování vlasů!

Výroba našeho šamponu je neuvěřitelně jednoduchá, ale účinná. Již po několika umytích zaznamenáte pozitivní výsledky. Vaše vlasy budou silnější a jejich vypadávání se sníží na minimum. Do jednoho měsíce budou vaše vlasy opět plné síly a krásného objemu.

Na výrobu šamponu budete potřebovat:

  • klasický kopřivový šampon v bio kvalitě (asi jednu lahev cca 250 – 300 ml)
  • 50 ml panthenolu
  • 15 ml esenciálního oleje z kopřivy
  • 25 ml ricinového oleje
  • 30 ml tekutého vitamínu B

Postup je velmi jednoduchý – opatrně smíchejte všechny ingredience a pečlivě zamíchejte.Tento šampon je skutečnou vitamínovou bombou pro pokožku hlavy i vlasy. Kopřiva zvyšuje prokrvování pokožky, což vede k urychlení růstu vlasů a vyšší absorpci potřebných látek ze šamponu. Panthenol, známý také jako vitamín B5, udržuje správnou funkci vlasové pokožky a podporuje regenerační proces.

Ricinový olej je zase bohatý na vitamín E, který je důležitým antioxidantem. Ten zamezuje průchodu nežádoucích radikálů do organismu přes pokožku, které mají vliv na vlasové folikuly. Zabíjí plísně a bakterie způsobují lupy, zmenšuje záněty vlasové pokožky a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vitamín B vlasy vyživuje a posiluje.

Šampon můžete používat obvyklým způsobem. Dá se také využít jako maska. Do vlhkých vlasů aplikujte směs a nechte chvíli působit.

Šampon je velice jednoduchý a jeho složky jsou snadno dostupné na pultě každé lékárny. Nelámejte si už hlavu svými zničenými a slabými vlasy, vyzkoušejte tento kopřivový šampon.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Štítky

Makawiel

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button