Rady a tipy

Kuřáci, detoxikujte tělo během tří dnů

Pro adekvátní fungování těla je jeho pročištění od toxinů velmi důležitým procesem. Obzvláště by se na tento postup měli zaměřit lidé, kteří se denně vystavují toxinům, např. kuřáci.

Správná funkce organismu vede ke zlepšení celkového zdravotního stavu a nálady. Třeba plíce jsou denně vystavovány různým nečistotám ze vzduchu – ty jsou potřeba odstranit pryč. Detoxikace trvá jen tři dny, tak proč nezačít ještě dnes.

Postup pro třídenní detoxikaci:

  • Dva dny před zahájením čištění těla, vyřaďte z jídelníčku veškeré mléčné výrobky. Tělo se musí vypořádat a eliminovat toxiny.
  • Před zahájením vypijte před spaním šálek bylinného čaje, který rozpustí toxiny ve střevech. Mějte na paměti, že vaše tělo nesmí být v těchto dnech vystaveno žádné fyzické aktivitě.kuřáci
  • Před snídaní vypijte 300 ml vody se šťávou ze dvou citrónů. Během dne popíjejte grapefruitový nebo ananasový džus. Šťáva z těchto plodů obsahuje přírodní antioxidanty, které zvyšují výkonnost celého organismu.
  • Mezi snídaní a obědem vypijte 300 ml mrkvové šťávy, která skvěle alkalizuje tělo a čistí krev do tří dnů.
  • V poledne je potřeba vypít 400 ml ovocné šťávy, která je bohatá na draslík. Ten působí na tělo jako čistící tonikum. Draslík je ve vysokém množství obsažen např. v banánech, meruňkách a hruškách.
  • Před spaním vypijte 400 ml brusinkové šťávy, která pomáhá v boji proti bakteriím, které způsobují v těle infekce.
  • Každý den si dopřejte alespoň dvaceti minutovou relaxaci ve formě horké koupele, která bude pomáhat odplavovat toxiny pocením.
  • Do misky s vroucí vodou dejte pět až deset kapek esenciálního eukalyptového oleje. Přikryjte hlavu ručníkem a výpary vdechujte, dokud voda nevychladne.

Jsou to velmi jednoduché postupy a rady, se kterými by neměl mít problém nejspíše nikdo. Během detoxu se snažte omezovat příjem toxických potravin, jídelníček by měl být lehký a vyvážený. Také se vyvarujte stresu a věnujte těchto pár dnů jen sami sobě a svému zdraví.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button