Spolupráce

Léto na zahradě: Vytvořte dokonalé dětské hřiště i prostor pro relax

Léto je časem, kdy chceme co nejvíce času trávit právě na čerstvém vzduchu, ideálně na vlastní zahradě, kde máme soukromí a klid. Co ale celé léto na zahradě dělat, pokud nabízí jen trávník a možná pár záhonků? Zkuste svou zahradu letos vyšperkovat tak, aby se tam pobývalo skvěle nejen vám, ale třeba i vašim dětem.

Aby byla zahrada skutečně funkční, ale i esteticky příjemná, je potřeba celý prostor zahrady promyšleně upravit a doplnit vhodným vybavením. Stačí přitom často přidat jen několik prvků – doporučujeme zejména multifunkční zahradní domky, ale také další vychytávky, které budou bavit vás i vaše ratolesti.

Ateliér, herna nebo party „kutloch“

Zahradní domek může mít několik podob i způsobů využití. Typicky jde hlavně o sklad nářadí, ale je škoda nevyužít jej ještě i jinak. Můžete si jej přetvořit v místo pro vaše kreativní nápady, ale klidně i v hernu pro děti, když zrovna není ideální počasí, nebo místnost, kde se můžete potkávat se svými přáteli.

Zahrada jako stvořená pro děti

Jestliže máte děti, určitě stojí za to připravit zahradu tak, aby zde mohly trávit kvalitní a zábavný čas třeba i se svými kamarády. Určitě se vám budou hodit zahradní houpačky, ale také dětská pískoviště. Dětské hřiště Monkey´s Home je doslova splněným dětským snem a vaše děti si zde vyhrají na maximum. Pro děti navíc není nic lepšího než pobyt na čerstvém vzduchu. Zároveň na zahradě jsou zcela v bezpečí i vždy pod vaším dohledem.

Zábava i pro dospělé

Zahrada může poskytnou dostatek zábavy i dospělým. Můžete si zde vytvořit vlastní workout hřiště, kde si pořádně dáte do těla, ale klidně si zde naplánovat i relax zónu se saunou, kterou skvěle doplní koupací sudy. Takové malé domácí wellness je jistě lepší variantou než přeplněné spa komplexy, kde není žádné soukromí.

Léto na zahradě může být skutečně zábavné. Nečekejte tedy a vyšperkujte si vaši zahradu co nejdřív.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button