Spolupráce

Nenechte si sedavou prací zničit zdraví. Zdravotní židle je naprostou nutností

Pokud tzv. „pracujete hlavou“, je téměř jisté, že máte zároveň i sedavé zaměstnaní. Je jedno, zda sedíte na home office, nebo v kanceláři, znamená to především to, že si musíte dávat pořádný pozor na to, jak a na čem sedíte.

V opačném případě totiž hrozí, že si budete nenávratně poškozovat zdraví. Jak se vyhnout bolesti zad, únavě páteře a dalším potížím? Řešením je ortopedická židle, která vám pomůže sedět správně a poskytne vaší páteři nutnou oporu.

Aby sezení nebolelo

Všichni asi známe poučky o tom, jak bychom správně měli sedět. Jenže během práce, kdy je vaše hlava zaměstnaná něčím úplně jiným, nám svaly snadno vypnou a povolí a ani nevíme, že se hrbíme nebo všelijak kroutíme. Kvalita našeho sezení se přitom nejsnadněji dá ovlivnit právě prostřednictvím vhodně vybrané židle. Kancelářská židle zdravotní umožňuje tělu využívat opěrné body, které zajistí dynamickou stabilizaci páteře, ale podílí se například i na korektní funkci bránice, nebo správném zapojení sedacích svalových skupin.

Adaptic Evora plus je odpovědí na vaše potíže

Jedničkou na trhu je v tomto směru ergonomická židle Adaptic Evora, která je speciálně navržena tak, aby umožňovala dlouhodobé sezení, a to s minimem negativních dopadů pro vaše zdraví. Disponuje speciálně navrženým výkyvným sedákem, který funguje velmi podobně jako dobře známý gymnastických míč. Díky tomuto systému můžete i během sezení zapojit vnitřní stabilizační systém a zapojujete svaly, které by jinak byly zcela vyřazeny z provozu a ochabovaly by. Neméně zásadním parametrem je také pohodlná opěrka hlavy, která hraje při celodenní práci na počítači klíčovou roli. Nabízí potřebnou úlevu pro krční páteř, která bývá zcela neúměrně zatěžovaná. Prohlédnete si nabídku židlí Adaptic na webu a vyberte si tu, která bude vaším skvělým parťákem pro práci nejen u počítače.

Zdroj náhledového obrázku: adaptic.cz

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button