Tiskové zprávy

5 tipů, jak správně vybrat kabelku

Profilový obrázek
Napsáno od Redakce

Která žena se obejde bez kabelky? Samozřejmě žádná. Každá potřebuje kabelku, v níž nosí své nezbytnosti. A nezáleží na druhu kabelky. Ať je velká nebo malá, klasická kabelka, crossbody taška,  taška cestovní či jenom psaníčko, stále je to kabelka. Luxusní dámské tašky nabízejí celou řadu zajímavých designů i barevných variací. Kterou ale vybrat? Záleží na účelu použití.

Jak vybírat dámskou kabelku?

Při výběru dámské kabelky je potřeba brát v potaz hned několik různých hledisek. Některá z nich vám přiblížíme.

  1. Účel použití

Do práce většinou volíme tašky větších rozměrů, pro večerní účely postačí kabelka menší či pouze psaníčko.

  1. Typ postavy

I kabelka dokáže přidat vaší postavě nějaké to kilo. Při jejím výběru tedy mějte na paměti – čím máte menší postavu, tím menší kabelku volte. Jste – li majitelkou vyšší a štíhlejší postavy, můžete si dovolit kabelku větších rozměrů. Máte – li širší boky, volte kabelku, která končí v pase.

  1. Styl a barva

Ty by měly odpovídat momentálnímu outfitu. Nechcete – li propadat módním trendům, volte kabelku v neutrálních tónech (černá, šedá, hnědá nebo krémová).

  1. Kvalita provedení

Pokud plánujete nosit kabelku celoročně, sáhněte po kvalitnější a osvědčené značce, která je zárukou spokojenosti a dlouhodobého nošení.

  1. Roční období

Pro podzimní období jsou ideální přírodní odstíny, na jaro a léto můžete sáhnout do nabídky zářivějších barev. Pamatujte na jedno důležité pravidlo – čím barevnější kabelka, tím jednodušší outfit a naopak.

Dámské doplňky

Nejen kabelky, ale i luxusní dámské doplňky patří k nepostradatelné výbavě každé ženy.

Mezi nejčastější patří luxusní náramkové hodinky, které často, díky svému provedení, zaujímají i místo šperku. Některé ženy mají v oblibě sluneční brýle. A samozřejmě každá potřebuje peněženku, která je nejen módním doplňkem, ale i praktickým pomocníkem každé ženy. Pokud si nejste jisté výběrem, zaměřte se na italskou módu, největší výběr

O autorovi

Profilový obrázek

Redakce

Zanechte komentář