Spolupráce

5 tipů, jak správně vybrat kabelku

Která žena se obejde bez kabelky? Samozřejmě žádná. Každá potřebuje kabelku, v níž nosí své nezbytnosti. A nezáleží na druhu kabelky. Ať je velká nebo malá, klasická kabelka, crossbody taška,  taška cestovní či jenom psaníčko, stále je to kabelka. Luxusní dámské tašky nabízejí celou řadu zajímavých designů i barevných variací. Kterou ale vybrat? Záleží na účelu použití.

Jak vybírat dámskou kabelku?

Při výběru dámské kabelky je potřeba brát v potaz hned několik různých hledisek. Některá z nich vám přiblížíme.

  1. Účel použití

Do práce většinou volíme tašky větších rozměrů, pro večerní účely postačí kabelka menší či pouze psaníčko.

  1. Typ postavy

I kabelka dokáže přidat vaší postavě nějaké to kilo. Při jejím výběru tedy mějte na paměti – čím máte menší postavu, tím menší kabelku volte. Jste – li majitelkou vyšší a štíhlejší postavy, můžete si dovolit kabelku větších rozměrů. Máte – li širší boky, volte kabelku, která končí v pase.

  1. Styl a barva

Ty by měly odpovídat momentálnímu outfitu. Nechcete – li propadat módním trendům, volte kabelku v neutrálních tónech (černá, šedá, hnědá nebo krémová).

  1. Kvalita provedení

Pokud plánujete nosit kabelku celoročně, sáhněte po kvalitnější a osvědčené značce, která je zárukou spokojenosti a dlouhodobého nošení.

  1. Roční období

Pro podzimní období jsou ideální přírodní odstíny, na jaro a léto můžete sáhnout do nabídky zářivějších barev. Pamatujte na jedno důležité pravidlo – čím barevnější kabelka, tím jednodušší outfit a naopak.

Dámské doplňky

Nejen kabelky, ale i luxusní dámské doplňky patří k nepostradatelné výbavě každé ženy.

Mezi nejčastější patří luxusní náramkové hodinky, které často, díky svému provedení, zaujímají i místo šperku. Některé ženy mají v oblibě sluneční brýle. A samozřejmě každá potřebuje peněženku, která je nejen módním doplňkem, ale i praktickým pomocníkem každé ženy. Pokud si nejste jisté výběrem, zaměřte se na italskou módu, největší výběr

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button