Spolupráce

Vydejte se do lázní i se státním příspěvkem

Nikdo nevydrží být zdravý věčně a dříve nebo později se na těle projeví jeho psychická nebo fyzická zátěž. Jedním z nejlepších léků jsou lázně. Lázně jsou rekreační místa stvořená za jediným účelem, abyste se zde uzdravovali a načerpali zpět své fyzické a psychické síly. Můžete si užívat příjemného prostředí lázní a podstupovat celou řadu léčebných procedur, od masáží až po zábaly, koupele a mnoho dalšího.

Státní příspěvek na lázně

Mnoho lidí touží po lázních, ale jsou pro ně cenově nedostupné, zajisté vás potěší možnost získat příspěvek na lázně. Díky němu si můžete užít pobyt v lázních podstatně levněji, je ovšem určen jen osobám, které už dovršily minimálního věku 18 let a využívají některou z tuzemských zdravotních pojišťoven. Jaké jsou další podmínky pro státní příspěvek na lázně 2021? Pobyt musí být nejméně na 6 nocí a s minimálně 5 procedurami, pobyt musí být realizovaný a uhrazený do 31.12. 2021, musí jít o pobyt v českých lázních poskytujících komplexní lázeňskou péčI a nelze ho kombinovat s jinými slevami nebo výhodami.

Abyste uplatnili váš voucher lázně, je třeba si vybrat vhodné lázeňské zařízení, tedy vhodné lázně se státním příspěvkem.

Státní voucher vás zvýhodní o 4000 Kč a to není málo. Není možné si však vybrat jakékoliv lázeňské zařízení, protože některé lázně už dosáhly horního limitu pro čerpání dotace, poukaz u nich tedy nevyužijete. Měli byste vědět, že některé lázeňské hotely dokonce dávají při obsazování termínu přednost zájemcům bez státního poukazu. Na webu spa.cz naštěstí najdete seznam lázní, kde můžete poukaz využít. Stejně tak najdete vhodné lázně na webu StatniPoukaz.cz, kde jsou také důležité informace ke státním poukazům. Vyplatí se sledovat také facebook Státní poukaz, kde je stránka/komunita, která na téma státních poukazů diskutuje.

Pokud si myslíte, že je nejvyšší čas na lázně, se státním poukazem nemeškejte a zajistěte si pobyt v lázních, kde si zajisté odpočinete. 

Příspěvek na lázně pro rok 2022.

Zdroj náhledového obrázku: pixabay.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button