Spolupráce

Do lázní s příspěvkem od státu i v roce 2022. Nepropásněte svou příležitost

Lázně jsou místem odpočinku, oddechu, ozdravení a načerpání nových sil. Pokud i vy letos zvažujete lázeňské pobyty, můžete stejně jako v loňském roce využít státní poukaz, který bude platit i v roce 2022. Je to skvělá možnost, jak na pobytu ušetřit a užít si lázeňské pobyty se státním příspěvkem. Je ale nutné splnit několik podmínek.

Kam můžete vyrazit?

Jedním z požadavků je to, že pobyt musí být realizován v českých lázních. To ale jistě nebude problém – u nás najdete desítky osvědčených lokalit, které jsou zaměřené na různé zdravotní potíže a snadno si tedy vyberete místo, kde budou nabízet vhodné procedury a zázemí, které bude odpovídat vašim požadavkům.

Kolik můžete dostat?

Poukaz do lázní se uděluje ve výši 2 000 Kč na osobu a pobyt. Jedná se tedy o poměrně hezkou úsporu, která se určitě neztratí. Příspěvek na lázně 2022 je koncipován tak, aby pomohl dovolit si lázně i lidem, kteří by jinak museli nabídku odmítnout třeba kvůli rodinným financím.

Kdy se pobyt musí uskutečnit

Příspěvek na lázně lze čerpat na pobyty realizované do 31.1.2022. Hovoří se ale o tom, že s největší pravděpodobností bude platnost prodloužena ještě o další tři měsíce. To však nikdo nemůže za současné situace garantovat, a vyplatí se tedy nečekat. Čím dříve o příspěvek požádáte, tím lépe. Máte jistotu, že se na vás dostane a že i ubytovací kapacity budou ještě volné. Je nutné připomenout, že do lázní musíte přijet alespoň na 6 nocí a absolvovat minimálně 5 procedur.

Co v lázních dělat?

Není třeba se obávat, zkuste třeba kudy z nudy voucher. Jde o portál, kde na jednom místě najdete všechna zajímavá místa, aktivity a pamětihodnosti se zevrubným popisem a snadno si na celý týden či dva naplánujete aktivity. Voucher lázně je skvělou příležitostí, jak podpořit nejen své zdraví, ale také se zabavit a odpočinout si. Největší výběr lázeňských pobytů s příspěvkem naleznete na Spa.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button