Spolupráce

Hubněte zdravě s ketodietou. Bez hladu a přemáhání – nyní i se zajímavými slevami

Možná jste v poslední době slyšeli o zázraku, který nese jméno ketogenní dieta. Propagují ji známé osobnosti, ale možná jste pozitivní recenze slyšeli i z vašeho nejbližšího okolí. Funguje na jednoduchém principu, kdy dochází velmi rychle ke ztrátě tuku, ale člověk přitom zbytečně nehladoví. Hodí se tato dieta i pro vás?

Vědecky ověřená metoda

Skvělé je, že tato dieta nesází na nějaké nejisté statistiky, ale opírá se o vědecké metody. Ve chvíli, kdy tělo nemá dostatek krevního cukru, musí pro energii sáhnout do tukových zásob. A díky tomu začínáme poměrně rychle a snadno hubnout. Získat zajímavou slevu na tento typ diety můžete na ketodiet.cz slevový kupón. Sami si vyhledáte vhodný slevový kupón a přímo na stránkách prodejce můžete ušetřit nemalé peníze.

Co se od vás čeká?

K dosažení výše popsaného stavu je obvykle nutné snížit podíl sacharidů ve stravě na minimum. To znamená, že by to nemělo být více než 50 gramů na den. Po dvou až třech dnech takové diety tělo začne spalovat nadbytečné tuky a vy budete rychle hubnout.

Jaký má být jídelníček?

Klíčové je tedy logicky složení vašeho jídelníčku. Inspiraci na rychlá a chutná jídla najdete na ketomix.cz slevy. Obecně se doporučuje jíst hodně zeleniny, masa, vajec, sýrů nebo i ořechů. Vyhněte se ale ovoci – to obsahuje až příliš mnoho cukru. Zapomenout musíte také na cukr, mléko, bílou rýži, brambory, bílou mouku, pečivo, těstoviny a samozřejmě i alkohol.

Má i své stinné stránky

Jako ostatně každá dieta i tato má své nevýhody, které je třeba dobře zvážit. Stav ketózy pro tělo představuje stres, a to samozřejmě není ideální pro každého. Vyhnout by se jí měli lidé s cukrovkou, těhotné a kojící ženy, nebo ti, kdo mají potíže se srdcem. Zabránit jojo efektu vám pomůže i nadále vyvážená strava. Tipy, jak to zvládnout, hledejte na ketofit.cz sleva. Využijte aktuálních zvýhodněných nabídek, abyste na hubnutí nebyli sami. Zkušenosti odborníků vám jistě přijdou vhod a zajistí bezpečné a zdravé hubnutí.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button