Spolupráce

Při návštěvě výživového poradce odhalíte, z čeho se vaše tělo skutečně skládá

Myslíte si, že máte nadváhu? Trápí vás, že nevypadáte zcela podle svých představ? Před tím, než se rozhodnete, že je načase zhubnout nebo jiným radikálním způsobem změnit svůj život, navštivte výživového poradce. Díky tomu zjistíte, z čeho je vaše tělo skutečně tvořeno a budete mít jasnou představu o tom, jak na tom doopravdy jste.

Zjistěte, jak na tom skutečně jste

Výživový poradce v Opavě, Ostravě, ale i dalších českých a moravských městech, vás při vaší první návštěvě detailně vyšetří a odhalí, jak na tom vaše tělo skutečně je. Díky moderním přístrojům budou výsledky přesné a zaručeně spolehlivé. Vy tak budete vědět, kolik tuků vaše tělo obsahuje, kolik máte svalů, z kolika procent jste tvořeni vodou a zda jsou u vás ve správné míře zastoupeny veškeré nezbytné minerály a další důležité látky.

Je u vás procentu tuků skutečně hraniční?

Díky této diagnostice, kterou vám nutriční specialista prozradí díky InBody analýze těla, se dozvíte také to, zda je opravdu nezbytně nutné zhubnout. Z procentuálního zastoupení tuků ve vašem těle se totiž snadno zjistí, zda je množství tuku skutečně hraniční a mohlo by vás ohrožovat na životě. Jestliže ano, výživový poradce vám poradí konkrétní kroky, které k jeho snížení podniknout.

Není to pouze o tucích, záleží i na dalších aspektech

Není to ale vše pouze o tucích, záleží i na tom, kolik máte svalů a z jaké části jste tvořeni vodou a nezbytnými minerály. Všechny faktory totiž hrají svou roli a dohromady vytváří to, jací jste. Nutriční poradna v Opavě i Ostravě se těší ohromné popularitě a klienti si nemohou dostatečně vynachválit přístup nutričních specialistů.

Chcete-li odhalit, jak na tom skutečně jste, navštivte nutriční poradnu. Díky moderním přístrojům vám bude provedena celková diagnostika, která odhalí nejenom váš aktuální stav, ale i možná zdravotní rizika.

Zdroj obrázku: kitzcorner / Shutterstock.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button