Spolupráce

3 tipy jak vybrat neotřelá trička s potiskem na každodenní nošení

Tričko bezpochyby patří k základům každého šatníku. I když se ale jedná o tak obyčejný a jednoduchý kousek, můžete si stále pořídit kvalitní trička s potiskem, která budou originální a vytvoří neotřelé outfity, ve kterých zazáříte. Pomůžeme vám vybrat trička tak, aby odpovídala vašemu stylu a na první pohled upoutala.

Proč je klíčové zaměřit se na střih?

Trička s nápisem na Trickovy.cz se prodávají v řadě různých střihů a provedení. Než se pustíte do výběru konkrétního potisku a barvy, je důležité zaměřit se na výběr střihu. Ten totiž rozhoduje o tom, zda vám tričko skutečně sedne a bude vyzdvihovat vaše přednosti. Velmi módní jsou aktuálně slim fit trička, která těsně obepínají vaši postavu. Jsou skvělé pro ty, kdo se rádi pochlubí svými křivkami, ale pro jiného mohou být dost nepohodlná. Naštěstí letos letí i oversize modely, které působí dojmem, jako by vám tričko bylo o velikost větší. Když jej ale zakasáte do kalhot a správně nastylujete, budete vypadat úžasně. Myslete také na pohodlný materiál, nejlepší volbou jsou samozřejmě ty přírodní, které mají hned několik výhod. Jsou prodyšná, příjemná na dotek, a navíc jsou také šetrná k přírodě.

Jak vybírat potisk?

Potisk je to, co dělá z vašeho trička originál. Je však zásadní vybrat skutečně takový potisk, který také reprezentuje vaše hodnoty a zájmy. Mnoho lidí si bezmyšlenkovitě kupuje trička s různými nápisy a ani dobře netuší, co je tam napsáno. Potisk si tedy pečlivě prohlédněte, a především si zkuste tričko na sobě – tak nejlépe uvidíte, jak potisk vypadá na postavě a zda je při nošení vůbec dobře vidět. Ujistěte se také, že se jedná o kvalitní potisk, který se praním neponičí a nepopraská.

Které barvy budou letos v módě?

Módní trendy se neustále mění a ovlivňují nejen střihy, ale také barevné variace. Spíše než řídit se tím, co zrovna frčí, je dobré znát svůj barevný typ a podle něj vybírat barvy, které lichotí vaší pleti a vlasům. Jisté ale je, že letos budou v kurzu výrazně barevné tóny, které na sebe strhávají pozornost. Pokud si takové tričko koupíte, myslete na to, že zbytek outfitu už by měl být laděn střídmě, aby celkový dojme nebyl příliš přeplácaný. Širokou nabídku triček s potiskem, kde si vybere každý, najdete na https://trickovy.cz/.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

omentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button