Spolupráce

Nadace DRFG pomáhá potřebným

V období prosperity by se nemělo zapomínat na ty, kteří se ocitli v nedostatku a potřebují lidskou pomoc. V DRFG chápou, že mnozí lidé mají z objektivních příčin svoji cestu k životnímu štěstí komplikovanější než většina z nás. Skupina podporuje řadu sociálních, kulturních a sportovních projektů. „Podnikání není jen tvrdý byznys, má svoji lidskou stránku a širší společenský rozměr. Proto jsme založili Nadaci DRFG,“ říká zakladatel David Rusňák.

Podpora a partnerství

Nadace DRFG pomáhá již 5 let lidem s:

  • hendikepem,
  • sociálně znevýhodněným,
  • pečovatelům o těžce nemocné,
  • a mladým dospělým z dětských domovů, aby se jim ulehčil přechod do běžného života.

Během rostoucí vlny pandemie covid-19 skupina DRFG Davida Rusňáka věnovala brněnské nemocnici u Sv. Anny plicní ventilátor a lůžko akutní péče.

Nadace také dlouhodobě pomáhá například:

  1. brněnské diecézi,
  2. Domovu Horizont Kyjov,
  3. Diakonii Brno – brněnské středisko se zaměřuje zejména na pomoc seniorům, lidem s duševním onemocněním a mentálním či kombinovaným postižením v Jihomoravském kraji.

HC Kometa Brno

Investiční skupina sponzoruje brněnský hokejový klub od roku 2015 a stále patří k hlavním partnerům Komety Brno. „Velice si vážíme skutečnosti, že investiční skupina DRFG nyní zaměří svoji pozornost na mládež Komety. Dlouhodobě se snažíme vytvářet takové podmínky, aby práce s mladými hokejisty byla v našem klubu na špičkové úrovni. Věřím, že výsledky naší práce jsou vidět. I nadále chceme vychovávat hrdé komeťáky, kteří pro nás představují budoucnost,“ uvedl majitel Komety Libor Zábranský.

Dále DRFG podporuje:

  1. Vysokou školu ekonomickou – Smyslem spolupráce je finanční osvěta u mladých lidí. Do soutěže o cenu děkana se zapojily desítky studentů se svými středoškolskými pracemi. Deset nejlepších studentů má možnost studia Národohospodářské fakulty VŠE bez přijímacího řízení a obdrží finanční odměnu.
  2. Klub investorů – Více než padesát aktivních členů sdružuje studentská organizace Klub investorů ze zájmem o svět investic a byznysu.

Autor: Michal Pecka

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button