Spolupráce

Wellness balíčky v lázních budou vaše tělo hýčkat

Máte pocit, že stres všedních dní se na vašem těle podepisuje a vy potřebujete alespoň na pár dní „vypnout“? Chcete svému tělu dopřát čas na odpočinek, nechat zrelaxovat i mysl a nechat se hýčkat? Pak se porozhlédněte po wellness balíčku v lázních, který vám tohle všechno přinese.

Wellness není jen sauna a vířivka

Když se řekne wellness, většina z nás si představí, jak leží ve vířivce a v sauně. Pojem wellness je ale mnohem širší, při pobytu v lázních se v něm ukrývá i celá řada dalších procedur. Kromě jiného i:

  • Minerální koupele
  • Slatinné koupele a zábaly
  • Masáže
  • Zábaly
  • Pobyt v bazénu
  • Solná jeskyně
  • Termoterapie
  • Inhalace
  • Parafín
  • Pitná kúra a další procedury

Fontána

Nezapomínejte ani na procházky

Jednou z důležitých lázeňských procedur jsou i procházky po městě a lázeňském parku. Zalovte v paměti, určitě si vybavíte obrázky, jak ženy kráčí po kolonádě v doprovodu šarmantních lázeňských šviháků, jdou pěkně pomalu, užívají si tu chvílí a dýchají čerstvý vzduch. I to je vlastně procedura, když se navíc vaším cílem stanou některé z klimatických lázní, platí to dvojnásob.

Víte, že mezi klimatické lázně patří v tuzemsku například Janské Lázně, Karlova Studánka, Lázně Jeseník nebo Mariánské Lázně? Poslední jmenované jsou mezi klimatickými lázněmi nováčkem, zdejší klima se v lázeňství ale využívá od samého počátku. Však i hotely byly situovány tak, aby co nejvíc využívaly denní světlo a sluneční svit. Přesvědčte se o tom sami a wellness pobyt si objednejte tady https://marianske-lazne.info/cz/balicky/wellness-pobyty.

Kam se můžete za wellness v lázních vydat?

Lázně se nespecializují jen na léčbu pacientů, kteří se tam vydají na doporučení lékaře, mnohé nabízí i balíčky pro samoplátce. Jejich součástí je jak pobyt, tak nějaké ty procedury, možná i strava. Komu procedury nestačí, může si dokoupit další, dle svých preferencí a potřeb. Stačí si vybrat lázeňské město a hotel, který si zamilujete.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button