Spolupráce

Ochutnejte ty nejkvalitnější asijské potraviny na našem trhu

Láká Vás exotická kuchyně? Uvařte si doma exotická jídla pomocí kvalitních asijských potravin. Můžete tak vykouzlit pravé autentické kulinářské zážitky, která asijská kuchyně nabízí.

Vykouzlete si doma pravé indické kari

Jedno z nejznámějších jídel indické kuchyně je určitě její kari. Indické koření má velmi bohaté chutě, které někdy u nás bývá problém sehnat. Však koření bylo z Indie dováženo už ve středověk, kdy bylo poté výsadou bohatých. V dnešní době se dá pravé indické koření sehnat i v našich supermarketech. Můžete si tak uvařit třeba zelené kuřecí kari, které bude mít stejnou chuť, jako byste byli v Indii.

Podlehněte kouzlu sushi

Je pro Vás indická kuchyně příliš složitá? Nebo prostě máte rádi jednoduchá jídla, které Váš žaludek zasytí, ale nezatíží? Pak je japonská kuchyně pro Vás! Japonská kuchyně je považována za jednu z nejzdravějších, a je pro ni typický minimální obsah tuků a koření. Její nejznámější jídlo je bezpochyby sushi. Tento pokrm ze syrových ryb nebo zeleniny si můžete jednoduše připravit i doma, a zjistit tak, co všechno za jeho přípravou stojí.

Nudle jako z čínské restaurace

Není rýže zrovna Vaše oblíbená příloha? Pak můžete zkusit pravé asijské nudle, které jsou od těch našich dost odlišné. Nudle jsou pro Asii typické a existuje nepřeberné množství různých druhů nudlí, a ještě více způsobů jejich přípravy. Od těch jednodušších, až po ty složité. Vyzkoušejte si třeba připravit nudle na čínský způsob, nebo třeba salát ze skleněných nudlí.

Mořské plody jak je neznáte

Věříte svému kuchařskému umu? Máte rádi mořské plody? Mořské plody mohou být těžší na přípravu, protože v českých končinách nejsou zrovna častým pokrmem. Humři, krevety, ryby a další jsou ovšem typická jídla z asijské kuchyně, a pomocí kvalitních ingrediencí si je můžete připravit i Vy! Můžete si tak připravit chobotnici, podle našeho receptu!

Zdroj náhledového obrázku: Pexels

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button