Spolupráce

Odpočinek pro tělo i mysl na vás čeká ve Františkových Lázních

Celý rok se na to těšíme a konečně je to tady! Řeč je samozřejmě o čase dovolených a prázdnin, kdy většina z nás může alespoň na pár dní vypnout a vyměnit kancelář za pohodlný pokoj někde uprostřed přírody, kde vás netlačí termíny ani povinnosti.

Pokud stále přemýšlíte, kam letos vyrazit, a to po čem toužíte, je relax, načerpání psychických i fyzických sil a zlepšení vašeho zdraví, pak je odpověď jasná. Tento rok by vaším cílem měly být lázně.

Dovolená pro vaše tělo i mysl

Léčebné pobyty ve Františkových Lázních vám pomohou s celou řadou zdravotních obtíží. Zaměřují se na léčbu nemocí pohybového aparátu jako je osteoporóza, artritida nebo pooperační komplikace. Pomohou vám také tehdy, pokud trpíte onemocněním srdce a cév, a odborníci vám navrhnou řešení, které lze praktikovat i po návratu domů. Postarají se o vás, i pokud vás trápí různé formy onemocnění kůže, kdy se do léčby zapojuje jedinečná františkolázeňská sirnoželezitá slatina. Ta má mimořádné účinky na pokožku trpící ekzémem, ale pomáhá i při lupénce.

Síla přírody na každém kroku

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních si nemohou vynachváliti ženy, které se zde často léčí s potížemi gynekologického charakteru. Léčba místními přírodními zdroji se osvědčila nejen proti nejrůznějším zánětům, ale úspěchy slaví i v léčbě neplodnosti. Tradice léčby má více než dvousetletou historii a můžete se spolehnout na odborný přístup a nejmodernější metody. Při terapiích se využívají výlučně přírodní léčivé zdroje v té nejvyšší kvalitě.

Lázně nemusíte navštívit jen proto, že vás trápí vaše zdraví. Odpočinete si zde a naberete síly, i pokud vás zdravotní potíže nesužují. Kde jinde si zlepšit imunitu, čerpat z okolní přírody a zažít dovolenou v maximální komfortu nádherného lázeňského města. V okolí je mnoho míst, kam se vypravit na výlet a kde se dobře najíst, protože to ke správné dovolené také neodmyslitelně patří.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button