Spolupráce

Udržujte svůj zevnějšek v kondici

V letním období je mnoho z nás jako ryba ve vodě a velmi si teplé počasí a možnost koupání venku užívá. Sluníčko krásně hřeje a dodává nám dobrou náladu. Ovšem vše má své světlé a stinné stránky a v těchto podmínkách velmi trpí naše pokožka i vlasy. Jak své tělo uchránit, aby chlorovaná voda v bazénech a sluníčko tolik neubližovaly?

Živiny pro pokožku

Zlepšit kondici naší pokožky velmi dobře pomáhá kolagen. Je možné jej doplnit ve formě tablet jako doplněk stravy. Kolagen pomáhá snižovat projevy stárnutí, protože udržuje dobrou elasticitu pokožky Vysoce účinný kolagen má dále příznivý vliv na vlasy, ochraňuje svalové tkáně a zlepšuje zdraví kloubů. Kolagen je protein, ze kterého se skládají bílá vlákna pokožky, šlach, kostí a chrupavek a jeho doplňování do našeho těla je tedy jakási forma přírodní terapie.

Domácí péče o sebe sama

Péče o zevnějšek a udržování se v kondici se někdy může zdát jako poměrně finančně náročné. Docházení k různým specialistům, kadeřnici nebo kosmetičce opravdu naši peněženku příliš nešetří. Proto je dobré poohlédnout se i po levnějších variantách a možnostech, které můžeme zvládnout sami přímo doma. Jsou to různé výživné masky na vlasy i pokožku, doma si můžeme dopřát péči o nehty a dnes už si pomocí kvalitních pomůcek můžeme doma vybělit i zuby.

Zoubky jako perličky

Bělení zubů můžete doma provést pomocí bělících pásků. Jedná se o bělící pásky na zuby Crest, které obsahují stejné ingredience, jaké při ambulantním bělení užívají zubní lékaři. Jedinečné bělicí pásky vám dopřejí jednoduché a zcela bezpečné bělení zubů, kdy budou viditelné výsledky již po prvním použití. Sortiment přípravků Crest je poměrně široký a je jen na vás, jakou bělicí kůru si vyberete. Výsledek vás zaručeně ohromí a budete tyto výrobky jistě vřele doporučovat svým známým.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button