Spolupráce

Tři klíčové kuchyňské nástroje, které vám zjednoduší vaření

Dnes si snad každý stěžuje na to, že nemá čas, věčně pospíchá, a kdyby měl den 30 hodin, bylo by to ideální. Nikdo nechce trávit v kuchyni více času, než je nezbytné. Osvědčený výrobce kuchyňského vybavení Tescoma proto přichází s těmito třemi pomocníky, kteří zcela změní způsob, jakým vaříte. Termohrnek, zmrzlinovač a rýžovar jsou nejen praktické, ale také vám dovedou ušetřit spoustu času a energie.

Termohrnek – udrží vaše nápoje v teple doma i na cestách

Také pijete rádi kávu nebo čaj horké a nesnášíte, když vám nápoj během pár minut vychladne? Právě termohrnek nabízí řešení. Díky svému inovativnímu designu udržuje nápoje horké po dlouhou dobu. Jeho výhodou je, že i když je nápoj uvnitř horký, na dotek zůstane hrnek zcela chladný a příjemný na držení. Má atraktivní moderní design, kvalitní provedení, snadno se udržuje a spolehlivě těsní. Bez ohledu na to, zda jste na cestách, v kanceláři nebo doma, termohrnek vám vždy přinese pohodlí a teplo.

Zmrzlinovač – lahodné osvěžení pro letní dny

V létě je zmrzlina určitě jednou z nejoblíbenějších pochoutek. Se zmrzlinovačem si můžete připravit domácí zmrzlinu snadno a rychle. Na jedno naplnění vám vyrobí až 800 ml vysoce kvalitní zmrzliny, která obsahuje jen to, co do ní sami přidáte. Zmrzlinovač dále dovede připravit také osvěžující sorbety a ledové koktejly, a to vše během chvilky. Nádoba je vyrobena ze zdravotně nezávadného hliníku a má speciální povrchovou úpravu, která zabraňuje přimrzání směsi. Experimentujte s různými příchutěmi a vytvářejte vlastní originální zmrzlinové kreace.

Rýžovar – pokaždé dokonale připravená rýže

Připravit rýži není vždy snadné. Právě rýžovar zajistí, že výsledkem vašeho snažení bude vždy měkká, voňavá a nadýchaná příloha, nebo také hlavní chod. Stačí přidat rýži a vodu, nastavit správnou teplotu a čas, a rýžovar se postará o zbytek. Nehrozí žádné riziko připálení nebo překypění, dávkování rýže je velmi intuitivní a nevyžaduje žádné vážení či přepočítávání. Skvělou funkcí je také systém udržování servírovací teploty.

Termohrnek, zmrzlinovač a rýžovar od Tescomy jsou třemi klíčovými kuchyňskými nástroji, které vám usnadní vaření a zlepší váš každodenní život. Přečíst si více nebo si je rovnou pořídit můžete na webu Tescoma.cz. Vaření s Tescomou je vždy zábavné, snadné a efektivní.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button