Spolupráce

Komplexní cvičení pro každého? Vyzkoušejte nejlepší kruhový trénink v Praze

Chcete si dát pořádně do těla, procvičit všechny partie a brzy vidět první výsledky vaší snahy? Přesně to nabízí kruhový trénink, který je ideálním cvičením pro různé věkové i výkonnostní skupiny. Cviky se dají snadno přizpůsobit tak, aby vyhovovaly naprostým začátečníkům i pokročilým sportovcům. Otestujte výhody kruhového tréninku na vlastní kůži.

Co je kruhový trénink?

Pokud si nejste zcela jisti, co je kruhový trénink, není třeba za tím hledat něco složitého. Ve zkratce jde o komplexní cvičení zaměřené na různé partie těla. Jedná se o vysokointenzivní intervalové cvičení, kdy během jedné cvičební hodiny na různých stanovištích posílíte komplexně celé tělo.

Silový trénink pro každého

Chcete cvičit silově, ale nelíbí se vám představa posilování na strojích v upoceném fitku? Silový trénink v rámci kruháče pro vás může být skvělou volbou. Je koncipován tak, aby vás naučil základy silových cviků a pomohl zlepšit vaši techniku. Zároveň se ale pořád cvičí ve skupině, pod pečlivým dohledem trenéra a zapojíte skutečně maximální množství svalových skupin celého těla.

Jak začít s kruháčem?

Pokud se cvičením teprve začínáte a trápí vás spousta obav a nejistot, není nic snazšího než zkusit speciálně koncipovaný kruhový trénink pro začátečníky Freshstarter. Zamakáte si pořád slušně, ale větší důraz je kladen na kontrolu techniky, cvičení s vlastní vahou a dostatečné pauzy.

Kruháč jen pro ženy

Program FreshHolky je kruhový trénink pro ženy, který je přizpůsoben specifickým potřebám ženského těla. Hlavní zaměření je proto na formování ženských křivek, ale rozhodně se nezapomíná ani na budování kondice a síly. Na lekcích se potkáte s dalšími nadšenými sportovkyněmi a dost možná si najdete i nové kamarádky.

Kruháč pro muže

Nebaví vás už jen potit krev v posilovně, ale chcete svou sílu i vytrvalost budovat v týmu dalších mužů? Přesně pro vás je FreshSparťan, který kombinuje prvky kruhového tréninku a silového tréninku. Tento kruhový trénink pro muže využívá vzpěračské osy, lana, palice, pneumatiky a kettlebelly – jednoduše vše, co vám pomůže dát si skutečně do těla a budovat vyrýsované svaly.

Chcete vypadat a cítit se skvěle? Kruháče jsou skvělou cestou, jak toho dosáhnout. Neváhejte a využijte možnost přijít na první trénink zdarma. Věříme, že atmosféra a zkušení trenéři zajistí, že pro vás cvičení nebude jen povinností, ale i radostí.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button