Spolupráce

Jak nosit mikiny s kapucí módně v roce 2022

Pokud hledáte nápady, jak si vytvořit stylový vzhled na každý den, pak musíte vědět, jaké dámské mikiny jsou v roce 2022 v módě a s čím je nosit. Tyto velmi pohodlné a praktické kousky jsou již dlouho univerzálním řešením mnoha šatníků. Pokud chcete vytvořit módní luk s mikinou a nevíte, kde začít, nabízíme vám několik nápadů na báječné obrázky.

Béžový styl 

Kombinace těchto odstínů vypadá nejen velmi krásně a stylově, ale také draze. Na chladné jaro nebo podzim můžete zkombinovat teplou mikinu (kapuci lze použít místo čepice) s lehkými botami a džínami a doplnit ji středně dlouhým kabátem. Pokud jste příznivci sportovního stylu, jistě oceníte možnost teplých běžeckých kalhot a pohodlných tenisek. Oblečení doplňte jemnou péřovou bundou.

Mikina oversize

Letos se světlé oblečení rozhodně stalo oblíbeným trendem mezi moderní mládeží. Mikiny oversize – to je pro mnoho dívek a mužů téměř nepostradatelná věc. Oblečte si jednobarevnou mikinu pod své oblíbené neutrální tenisky a během teplých a slunečných dnů si klidně vyjděte na procházku. V dlouhé mikině s kapucí, která může sloužit i jako šaty, se budete cítit dobře a sebevědomě.

Mikina + dlouhá sukně 

Překvapivě velmi jemný a sofistikovaný vzhled získáte, když zkombinujete mikinu s kapucí a dlouhou lehkou sukni. Pod takové oblečení byste měli nosit tenisky bez tlusté podrážky.

Sportovní styl 

Možná jste si už všimli, jak se v posledních letech změnilo pohodlné sportovní oblečení. Tyto změny šly až doposud a pomohly vytvořit moderní, módní oblečení. Pohodlné kalhoty se kombinují s různými mikinami https://shopsy.cz/damske-mikiny-na-zip a barevná paleta těchto kombinací nepřestává udivovat. Teplákové soupravy jsou navíc vhodné v každém věku a můžete je nosit nejen do obchodu.

Zateplený jako vesta 

Chcete-li vypadat ležérněji a sportovněji, zvolte vestu. Nejenže zateplí váš outfit, ale dodá mu i módní nádech.

Živý vzhled 

Barvu mikiny si samozřejmě můžete vybrat podle svého uvážení, ale letos na podzim bude zářivě oranžová vypadat obzvlášť působivě, zejména pokud barevnou mikinu zkombinujete s mini nebo midi sukní. Pod tento look si můžete vzít jak přísné boty, tak známé lehké nízké tenisky.

Mikina + kabát 

Originální a velmi estetický obraz! Mikina + džíny nebo kalhoty nebo dokonce tepláky s dlouhým kabátem. V tomto oblečení nebudete vypadat jen stylově a nebude vám zima za žádného počasí.

Zdroj náhledového obrázku: Shopsy

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button