Spolupráce

Ideální teambuilding? Plný akce a zábavy pro každého

Firemní akce nebo teambuildingy jsou pro mnoho lidí spojené s nutnou povinností zúčastnit se nezajímavých aktivit, které by měly přispět k tmelení kolektivu, ale často jsou spíše přehlídkou trapnosti a nuceného veselí.

Co udělat jinak, aby váš firemní teambuilding byl jiný – plný opravdové zábavy, smysluplných aktivit a dobré nálady, kterou si účastníci odnesou zpět do svých kanceláří? Zásadní je výběr vhodného místa – Equitana Hotel Resort nedaleko Příbrami nabízí více než 150 000 m2 zábavy, takže na své si přijde jakýkoliv kolektiv.

Teambuilding, který dává smysl

Equitana Hotel Resort nabízí k využití konferenční prostory s nejmodernějším vybavením zahrnujícím klimatizaci, ozvučení, zatemnění i promítací techniku. Svůj teambuilding tedy můžete spojit třeba i se zajímavou přednáškou, aby společně strávený čas přinesl i nové a zajímavé poznatky.

Když je čas na zábavu

Teambuilding musí ale být především o zábavě a kvalitně stráveném společném čase. K tomu napomůže široká nabídka aktivit, jež můžete libovolně kombinovat nebo vybírat podle preferencí vašeho týmu. Co takhle užít si jedinečné SPA, bowling, vyrazit na projížďku na horských kolech, nebo rovnou v koňském sedle? Využít můžete i další teambuildingové aktivity, jako je například bazén či minigolf, nebo si naplánovat výlet do krásné okolní přírody.

Firemní akce

Akce, na kterou nezapomenete

Equitana nabízí velkorysé ubytovací kapacity, takže není problém zajistit ani firemní akce s ubytováním. A když je řeč o pobytu, který si užije opravdu každý, nesmí chybět ani prvotřídní gastronomie.

Nesmírnou výhodou tohoto areálu je především jeho komplexita – i nesourodý tým různých věkových kategorií a zájmů si zde vždy najde to svoje a z teambuildingu budou všichni odjíždět spokojení a nabití novou energií. A o tom by to přeci mělo být – naplánujte teambuilding, který bude skutečně stát za to a nebude jen nepříjemnou povinností.

Zdroj náhledové fotografie: equitana.cz

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button