Spolupráce

Zdravá a krásná pleť: make-up La Roche-Posay zvládne kouzla

Krásná pleť rovná se zdravá pleť. Zdravá pokožka je základem hezkého vzhledu a dobré nálady. A přesně podle toho pravidla se obvykle používají výrobky značky La Roche-Posay: nejdřív v péči, až poté jako dekorativní kosmetika. Make-upy jsou velmi účinné a zvládnou dvě funkce najednou. Pečují, zvlhčují a vyživují, ale také poskytují přirozené a neviditelné krytí, které maskuje nedokonalosti pleti.

Výhody make-upů La Roche-Posay

Formule make-upů a krémů byly vytvořeny podle potřeb různých typů pokožky: jsou hypoalergenní, nezpůsobují podráždění, posilují hydrolipidovou bariéru a některé navíc příznivě působí na mikrobiom kůže. Většina make-upů La Roche-Posay chrání pokožku před ultrafialovým zářením. Složení přípravků La Roche-Posay neobsahuje žádné alergeny, komedogenní složky ani dráždivé sloučeniny. Naopak nabízejí celou řadu pozitiv:

  • termální voda La Roche-Posay, která má zklidňující a ochranný účinek
  • účinné zklidňující přísady, které napomáhají k úlevě od nepohodlí
  • ceramidy k obnovení přirozené ochranné bariéry pokožky
  • přírodní oleje s regeneračními, zvláčňujícími a antioxidačními vlastnostmi
  • minerální maskovací pigmenty, které poskytují hedvábnost, vyrovnávají tón a zakrývají nedokonalosti

Rozdíl mezi BB-krémem a CC-krémem

Značka La Roche-Posay má ve svém sortimentu BB-krém pro citlivou pokožku a denní korekční CC-krém. Nezbytnou součástí těchto kosmetických produktů značky jsou oleje. Oba krémy obsahují bambucké máslo, které intenzivně zvlhčuje, změkčuje a zmírňuje podráždění. Složení krémů zahrnuje také glycerin, který posiluje hydrolipidovou bariéru a dokonale hydratuje.

BB-krém je tónovací zvlhčující přípravek, zatímco CC-krém navíc koriguje barvu pleti. BB krémy obvykle poskytují o něco silnější krytí než produkty CC. Ty se někdy prodávají ve formě bílého pečujícího balzámu a současně obsahují mikročástice barevných pigmentů, které se po nanesení přizpůsobují individuálnímu tónu pleti. Pro dívky s kombinovanou až mastnou pokožkou jsou CC-krémy vhodnější, protože mají lehký pudrový finiš. Majitelky pokožky se sklonem k zarudnutí by si také měly vybrat CC-krémy: jsou nejlepším způsobem, jak neutralizovat červený odstín. Pro odolnější večerní líčení je lepší dát přednost BB krému.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button