Babské radyPřírodní léčbaZdraví

Zatočte s hemoroidy během několika dní

Ten, kdo hemoroidy nikdy netrpěl, je šťastný člověk. A kdo se s nimi potýká moc dobře ví, jak bolestivé, nepříjemné a zatěžující umí být. Nemusíte ale trpět donekonečna, my vám nabízí jednoduchý lék!

Příčiny hemoroidů jsou různé – zácpa, špatná strava, málo pohybu, sedavé zaměstnání -jistě v tom poznáváte současný životní styl. Není tedy překvapením, že hemoroidy trápí stále více a více lidí. Vzniká pak tlak na cévy v oblasti konečníku – zde se hromadí krev a dochází k bolestivým otokům.

První příznaky hemoroidů

  • bolesti
  • otoky
  • svědění
  • pocity tlaku
  • hmatatelné bulky
  • krvácení

V počátečním stadiu jsou hemoroidy relativně dobře léčitelné, tak to nepodceňte a začněte včas!

Recept, který vám pomůže

Nedávno byl v Rusku objeven jednoduchý recept, který vám má od hemoroidů zaručeně ulevit. Není to nic složitého – potřebujete jen 2 věci – bramboru a mrazák.

Pokuste se sehnat brambory té nejvyšší kvality. Neměly by být nahnilé, naklíčené ani podezřele zbarvené. Jednoduše pořádný zdravý brambor.

Bramboru oloupejte a vyřízněte z ní malou tyčinku – relativně úzkou, ale ne tak, aby se mohla zlomit. Tento váleček pak vložte do mrazničky a nechejte několik hodin pořádně zamrazit.

Brambor poté vyndejte a část tyčinky zasuňte do konečníku tak, abyste ji mohli přibližně po 30 vteřinách bezbolestně vyndat. Terapii opakujte po dobu 4 dnů. Postupně délku procedury zvyšujte až na 1 minutu, ne však déle.

Brambory obsahují léčivé enzymy, které dobře působí přímo na hemoroidy a postupně je likvidují. Po 4 dnech si dejte pauzu několik dní a v případě potřeby kúru opakujte, dokud potíže nevymizí.

 

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button