Spolupráce

Dárková bedýnka s páčidlem plná dobrot

Přestože české přísloví říká, “darovanému koni” na zuby nekoukej, trefit se dárkem do mužského vkusu rozhodně není snadné. Proto je dobré zaměřit se na takové dárky, které mohou muži buď vypít, nebo sníst a které si musí svým způsobem jaksi ulovit. Rozhodně není řeč o láhvi vína nebo flašce rumu. V tom originalita rozhodně netkví. Zkuste trošku zaexperimentovat, zariskovat a darujte něco, co bude na první pohled vypadat trochu šíleně.

Buďte kreativní a pořiďte svým manželům, přátelům a dědům vánoční dárkové bedny. Pokud si nejste jisti, coby taková dárková bedna měla obsahovat, pořiďte dárkovou bednu pro přítele bez náplně. Nechte si prostě poslat pouze dárkovou bednu s ocelovým páčidlem a doma si ji sami naplňte tím, co vašim chlapům chutná. Udělejte jim mix toho, po čem jejich žaludek prahne a po čem srdce touží. Vložte do bedny trvanlivé salámy, láhev dobrého vína, rumu a whisky, přidejte nějakou konzervu pro fajnšmekry, pěnu na holení a vodu po holení, zajímavý parfém – no, však vy už si poradíte.

Jak se mužům zavděčit

Máte strach, že u vás doma dárkové bedýnky s páčidlem nezabodují? Potom si řekněte, že risk je zisk. Dárkové bedny k výročí, dárkové bedny k narozeninám, dárkové bedny pro dědu vždy sklidily veliký úspěch. Takže už žádné cavyky. Teď už nemusíte zdlouhavě přemýšlet o různých cetkách a všelijakých zbytečnostech. V případě zmíněných dárkových košů se určitě zavděčit a sklidíte nevídaný úspěch.

Prázdnou bednu si naplníte doma

Držte se chuti dotyčného a kupte mu rovnou to, co má rád – třeba pivní dárek. Pokud si opravdu nejste jisti tím, který koníček u dotyčného vede – zda pivo, víno, rum, whisky nebo maso, volte variantu zmíněnou již v prvním odstavci, a sice prázdnou dárkovou bedýnku s páčidlem, a naplňte ji doma směsicí všeho možného.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button