Spolupráce

Hmyz doma trpět nemusíte. Nejsnadnějším řešením jsou kvalitní sítě proti hmyzu

Po zimě se již většina z nás zase těší na léto, dlouhé večery, teplo a možnost trávit většinu dne s dokořán otevřenými okny. Jenže teplé počasí s sebou přináší také jednu nepříjemnost v podobě nezvaných hostů, hmyzu. Určitě si dokážete představit, jak vám odpočinek na gauči s knihou dokáže znepříjemnit poletující moucha nebo jak hrozný je spánek, když vám u ucha bzučí komár.

Přenos nemocí

A nejde ani zdaleka jen o to, že je to nepříjemné. Hmyz může šířit také celou řadu nakažlivých chorob a často stačí jediné kousnutí a problém je na světě. Proč tohle všechno riskovat, když to jde i jinak?

Tohle léto už tyto potíže řešit nemusíte. Velice efektivní a cenově dostupnou variantou jsou sítě proti hmyzu. Vybírat můžete se široké nabídky dle vašich potřeb a rozpočtu.

Okenní síť typ C

Jedná se o velmi variabilní sítě, které se hodí například pro novější typy oken, okna atypických tvarů a okna bez okapnice. Můžete si zvolit vhodnou barvu rámu tak, aby skvěle ladila s vašimi okenicemi. Sítě se velmi snadno instalují a zvládnete to i sami.

Rolovací síť F10

U dvoukřídlých oken bývá nejlepším řešením rolovací síť. Velikou výhodou je to, že síť můžete kdykoliv vyrolovat a zastavit na jakémkoliv místě v horizontální poloze.

Dveřní síť H1

I balkonové dveře nebo dveře na terasu si zaslouží ochranu. Zde vám nejlépe poslouží dveřní síť H1. Síť se montuje na rám dveří a dovírá se sama díky magnetu, takže se nemusíte bát, že zůstane nedopatřením otevřená.

Plisované sítě – PS1 a PS2

Jde o sítě s vertikálním otevíráním. Mají nízký spodní profil, a proto se hodí zejména do prostorů, kde se často pohybují děti, domácí mazlíčci nebo starší osoby.

Výběr vhodné sítě pro vaše okna se vždy vyplatí konzultovat s profesionálem. Díky mnohaletým zkušenostem vám vždy poradí, jak zajistit co nejlepší výsledek za rozumné peníze a s minimem zásahů.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button