Spolupráce

Dostaňte se do formy díky kokosu. Dokáže posílit imunitu i zlepšit zdraví

Dnes je moderní a trendy přemýšlet o svém zdraví komplexněji. Nestačí jen chodit na preventivní prohlídky k lékaři a jíst zdravě. Je nutné o své tělo pečovat každodenně prostřednictvím vhodných metod. Podle všeho může být jedním ze způsobů jak se cítit skvěle tzv. kokosový detox.

Proč právě kokos?

Hlavním důvodem je kokosová voda. Ta má totiž účinky, které běžná voda rozhodně nemůže předčit. Dokáže například tělo odkyselit, zbavit toxinů, pročistit žaludek i střeva, ale také dodat novou energii.

Jak na to?

Kokosový detox nabízí v dnešní době jako ucelený program česká firma Wild & Coco. Dostanete podrobně rozepsaný postup, dietní doporučení i přesně cílené rady, jak z detoxu získat maximum. Pokud chcete zjistit více, dříve, než si program koupíte, vyplatí se přečíst si Wild & Coco recenze, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o tom, jak detox funguje a jaké výsledky od něj můžete čekat.

Pomoc pro tělo i mysl

Detoxikační program ani zdaleka nespočívá pouze v konzumaci určitých specifických výrobků. Jde i o cestu mysli, nalezení vnitřní rovnováhy a nastolení určitých rutin, které vám pomohou aplikovat maximum z tohoto programu i do vašeho běžného života.

Kokosový jogurt pro lepší fungování střev

Součástí detoxu je samozřejmě konzumace řady výrobků z kokosu. Jedním z nejvychvalovanějších je bezpochyby kokosový jogurt, ceněný především pro svůj skvělý vliv na střevní mikrobiom. Výroba kokosového jogurtu zahrnuje použití mladého kokosu, který vyniká nejen svou výbornou chutí, ale skvěle si na něm pochutnají i střevní bakterie. Obsahuje totiž probiotické látky, které potřebují pro svůj růst.

Můžete jím snadno nahradit běžné jogurty z kravského mléka. Kromě toho můžete vyzkoušet i kefíry nebo jiné výrobky. Pravidelná konzumace slibuje posílení imunity a zlepšení i dalších tělesných funkcí. Již po pár dnech rozhodně poznáte změny na svém trávení.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button