Spolupráce

Potřebujete restart po covidu?

Přírodní doplněk stravy Restart Covital může pomoct zlepšit i dlouhodobé postcovidové následky a vrátit váš život do normálu.

Co je Restart Covital a proč jsme ho vyvinuli?

Restart Covital je přírodní doplněk stravy vyrobený speciálně z komplexu vitamínů, minerálů a bylin, určených ke zmírnění širokého spektra nepříjemných symptomů. Využít ho můžete především po prodělání infekcí, kterými je i covid-19 v případě, že jeho příznaky stále přetrvávají. 

Proč jsme Restart Covital vyvinuli?

Za uplynulý rok si spousta lidí prošla velmi těžkým životním obdobím. Mnoho z nich ztratilo práci a zažilo tak opravdový strach o sebe i svou rodinu. Kvůli ztrátě zaměstnání byli totiž někteří nuceni opustit své domovy, nebo se v lepším případě alespoň dost uskromnit.

Kromě toho žila většina lidí ve strachu o své vlastní zdraví i zdraví svých blízkých. Podle statistik si covidem-19 ve Slovenské republice prošel již skoro milion obyvatel a v České republice dokonce dva miliony obyvatel. Toto virové onemocnění se tak svým způsobem dotklo pravděpodobně již každého člověka v obou státech. Část lidí, kteří covid-19 prodělali a úspěšně se z něho dostali, má navíc stále přetrvávající nepříjemné příznaky, které znemožňují úplný návrat do běžného života, jaký znali dřív.

A jako by to všechno nebylo samo o sobě dost stresující, spousta rodičů se musela ke svému zaměstnání navíc ujmout i role učitelů. Studenti si museli zvyknout na zcela nový způsob vyučování, který také není vůbec jednoduchý. A to jak pro ně, tak i pro jejich učitele.

Celé toto náročné období se podepsalo na zdraví mnoha lidí. Takové narušení psychické pohody totiž dokáže lidský organismus velmi jednoduše rozhodit. Kvůli tomu pak může trpět různými úzkostmi, bolestmi hlavy, poruchami spánku, únavou a spoustou dalšího.

A přesně proto jsme dali vzniknout potravinovému doplňku Restart Covital. Jelikož firma Biomin, a.s. tuto nepříjemnou situaci uplynulého roku vnímá velmi intenzivně, chtěli jsme alespoň tímto způsobem pomoct lidem ji lépe zvládat. Vytvoření doplňku předcházely konzultace s řadou odborníků z řad lékařů, fyzioterapeutů a farmaceutů, díky čemuž jsme mohli zajistit tu nejvyšší kvalitu tohoto produktu.

Kdy Restart Covital užívat?

Potravinový doplněk Restart Covital můžete začít užívat v případě, že jste prodělali onemocnění covid-19 a jeho příznaky vás stále provázejí. Jeho unikátní složení by mohlo pomoci k jejich zlepšení. 

Využití však určitě najdete i v případě, že vás podobné potíže netrápí. Restart Covital totiž přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu i při nadměrné fyzické či psychické zátěži. Takže pokud se necítíte fyzicky či psychicky v kovidové době v pohodě, můžete po tomto potravinovém doplňku sáhnout také.

Komu je RESTART COVITAL určen?

Potravinový doplněk Restart Covital je určen lidem, kteří překonali infekci, především infekci covidu-19 a jeho příznaky stále přetrvávají. Jeho unikátní složení přispívá ke zlepšení příznaků, jako jsou únava, vyčerpání, bolesti kloubů nebo problémy se spaním.

Využití však určitě najdete i v případě, že vás podobné potíže netrápí. Restart Covital totiž přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu i při nadměrné fyzické či psychické zátěži. Takže pokud se necítíte fyzicky či psychicky v této kovidové době v pohodě, můžete po tomto potravinovém doplňku sáhnout také.

Více zde https://www.jsemstalekost.cz/restart-po-nemoci

Podobné články

Back to top button