Spolupráce

Nechte se oslovit silou biokosmetiky, která cílí na zdraví i udržitelnost

Obchůdek, kde to voní, je zde útulno a můžete zde objevit produkty, které vás obdaří zdravím i krásou – to vše nabízí krámek Ekokočka ve Vsetíně. Je to klenot tohoto města s širokou nabídkou biokosmetiky pro každého – od mýdel, přes pleťové krémy, oleje až po aroma svíčky a mnoho dalšího.

Ekokočka má navíc skvělý e-shop, kde si snadno vyberete, i pokud je pro vás Vsetín přeci jen trochu z ruky. Je to jednoduše ráj pro ty, kdo chtějí pečovat o svou krásu, ale záleží jim také na přírodě, udržitelnosti a zdravém životním stylu. Staňte se takovým člověkem i vy a nechte se Ekokočkou inspirovat k novému životnímu stylu.

Proč biokosmetika?

V dnešní době, kdy si na každém rohu můžete v drogerii vybrat kdejaký krém na téměř jakýkoliv problém, se nabízí otázka, proč vůbec utrácet za nějaké „speciální“ krémy, které na první pohled působí zcela totožně. Co ale nevidíte, je zásadní rozdíl, který je dán jejich složením. Zatímco konvenční kosmetika je plná složek, které jsou – mírně řečeno – značně rozporuplné, biokosmetika si vybírá ingredience přímo z přírody, volí šetrné složení a zaměřuje se nejen na cílenou péči o pleť, ale také šetrný přístup k přírodě a životnímu prostředí.

Není krém jako krém

Běžné krémy obsahují velmi různorodé složky, z nichž řada může být potenciálně nebezpečných. Jak je to možné, ptáte se? Jde o to, že kosmetické produkty obsahují těchto „problematických“ ingrediencí skutečně jen malé množství. Snadno tedy projdou testy a zdá se, že vše je v pořádku a žádný problém nemůže hrozit. Jenže když zvážíte, kolik kosmetických produktů dennodenně používáte, může se ze stopového množství stát už pořádná dávka nebezpečných chemikálií, které se navíc často v těle hromadí a mohou z dlouhodobého hlediska způsobovat nemalé potíže. Řada studií naznačuje, že tyto látky mohou negativně působit například na hormonální systém a po letech způsobit vážné potíže. Efekt navíc neuvidíte hned, ale často až po rocích používání, kdy už je jen těžké vysledovat původce těchto potíží.

Biokosmetika nabízí řešení

Přírodní produkty si berou z přírody to nejlepší, co dokáže nabídnout – bylinky, esence a látky, které jsou skutečně účinné a dovedou cíleně řešit různé problémy pokožky – od suché pleti až po akné. Složení těchto produktů je pečlivě kontrolováno a obsahuje jen skutečně nezbytné látky, které se dokonale snoubí tak, aby co nejvíce pomohly a co nejméně zatížily vaše tělo i planetu. Ekokočka přesně ví, jak tyto produkty vybírat. Zaměřuje se zejména na české malé producenty, kteří si za kvalitou svých výrobků stojí a doslova by za ně dali ruku do ohně. Sortiment tak zahrnuje různé značky, ale všechny spojuje jediné – citlivý přístup k člověku i přírodě.

Vyberte si svého favorita i vy

Ať už navštívíte roztomilý krámek ve Vsetíně, nebo si své produkty vyberte online, jedno je jisté – litovat nebudete. Doslova pro každý typ pleti zde najdete produkty, které cílí na řešení daného problému, šetrně pečují a jsou přátelské také k životnímu prostředí. Vybírat můžete nejen pro sebe, ale také pro muže nebo pro děti. Pro každého se zde najde to, co potřebuje. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, stačí se zeptat a majitelka vám velmi ráda pomůže. Produkty, které prodává, zná jako vlastní boty a mnohokrát je má vyzkoušené na vlastní kůži. Složení každého výrobku je pečlivě hlídané, aby zaručovalo tu nejlepší kvalitu a vaši maximální spokojenost. Můžete se tedy spolehnout, že vždy vyberete správně. Navštivte e-shop Ekokočka.cz a prohlédněte si široký sortiment udržitelné biokosmetiky, která vás nadchne svým složením. Již po pár týdnech si jistě sami všimnete rozdílu, který bude na vaší pleti viditelný na první pohled.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button