Spolupráce

Jarní relax ve Františkových lázních

Jaro přímo vyzývá k tomu, abyste si udělali pár dní volna a vyrazili si užít pěkné počasí a načerpat síly. Františkovy Lázně jsou jako stvořené pro každého, kdo touží po plnohodnotném relaxu, který uleví vašemu bolavému a unavenému tělu a osvěží mysl. Wellness hotel Bohemia www.hotelbohemia.cz je zde s nabídkou pobytových balíčků a wellness pobytů, ze kterých si vybere skutečně každý.

Jarní relax, jak má být

Pobytový balíček Jarní relax slibuje přesně to, co si pod tímto pojmem představíte. Využít jej můžete v termínu od 1. března až do konce května a čeká na vás 6 nocí strávených v nádherném prostředí wellness hotelu se všemi službami a procedurami, které jsou zaměřené na to, aby z vás udělaly doslova nového člověka a dopřály vám tolik potřebný odpočinek. Pobytové balíčky navíc vždy vychází cenově výhodně a jsou ideální, když chcete pobyt spojit také s regeneračními procedurami a užít si třeba různé masáže.

Těšit se můžete na saunu, vstup do solné jeskyně, medový zábal, mátovou masáž, oxygenoterapii, zábaly rukou i nohou, peeling a mnoho dalšího. To vše v příjemném prostředí lázeňského města, které nabízí tolik kulturního i aktivního vyžití. Hotel Františkovy lázně je skvělou volbou, pokud si chcete užít jedinečné rozkvetlé jaro v lázních.

Wellness hotel Bohemia se pyšní také vyhlášenou restaurací s českou i mezinárodní kuchyní a širokou nabídkou různých víkendových pobytů a dalších balíčků, ze kterých si vybere skutečně každý.

Odměňte se a načerpejte síly

Františkovy Lázně patří na seznam světového dědictví UNESCO a nabízejí romantickou atmosféru a úžasný klid a pohodu. Jde o malebné město s empírovými a klasicistními budovami uprostřed parků a lesoparků. K výletu po okolí pak lákají vyhlídkové věže nebo přírodní rezervace Soos s rašeliništěm.

Neváhejte a rezervujte si svůj jarní relaxační pobyt v lázních, který vás nabudí a prospěje nejen vašemu tělu, ale také uleví od stresu a starostí všedních dní.

Zdroj fotografií: hotelbohemia.cz

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button