Spolupráce

Vezměte své zdraví opět do vlastních rukou

Překonali jste Covid-19 ale stále vás trápí zdravotní potíže? Nejste sám. Pro vás a mnoho dalších byl vyvinut doplněk stravy Restart Covital.

Restart Covital Day & Night

Potravinový doplněk Restart Covital jsme rozdělili na Restart Covital Day a Restart Covital Night. A to z toho důvodu, že každý z těchto doplňků přináší benefity vhodné pro jinou denní dobu. Jejich kombinací pak můžete pokrýt opravdu široké spektrum nepříjemných symptomů, od kterých vám může pomoci ulevit.

1. Restart Covital Day

Tento vitamínový a minerální doplněk stravy s obsahem baicalinu, aescinu, vitamínů C, B6, B12, D3, zinku a hořčíku přispívá ke zmírnění širokého spektra symptomů vznikajících při zvýšené fyzické a psychické zátěži či po prodělání infekčních onemocnění, jako např. covidu-19.

Spojení všech těchto složek pomáhá zmírnit únavu, podporuje normální funkci metabolismu a imunitní soustavy a chrání buňky před oxidačním stresem. Dále pomáhá zmírnit zánět a přispívá ke zdraví svalů a kloubů. Pomáhá také udržet správnou funkci psychiky a tím dobrý psychický stav. A v neposlední řadě podporuje také zdraví kardiovaskulární soustavy, zraku, pokožky, nehtů a vlasů.

2. Restart Covital Night

Restart Covital Night je též doplněk stravy s kombinací vitamínů a minerálů. Obsahuje baicalin, vitamín D3, zinek, hořčík, 5-HTP a extrakt kozlíku lékařského. Spojení těchto složek pomáhá především ke zmírnění potíží spojených se spánkem a uvolněním.

Doplněk stravy přispívá ke kvalitnějšímu spánku, snadnějšímu usínání a relaxaci. Také pomáhá udržet duševní pohodu a co nejvíce eliminovat stres. Dále chrání buňky před oxidačním stresem, podporuje funkci imunitního systému a udržuje zdraví svalů, kloubů, pokožky, nehtů, vlasů a zraku.

3. Proč Restart Covital Day & Night užívat?

Poslední rok byl pro všechny z mnoha důvodů velmi stresující. Kvůli tomu dnes trpí spousta lidí psychickými i fyzickými problémy, kterých se není vždy úplně jednoduché zbavit. A právě doplňky stravy Restart Covital od nich mohou pomoci ulevit.

Užívání Restart Covital Day + Night vám může pomoci chytit doslova druhý dech a konečně se volně nadechnout.

Takže pokud na vás nepříjemná situace uplynulého roku psychicky či fyzicky nějakým způsobem doléhá, určitě byste měli zkusit sáhnout právě po nich.

Více zde https://www.jsemstalekost.cz/restart-po-nemoci

Štítky

Redakce

Snažíme se hledat nejrůznější metody, které zajistí člověku zdraví i bez každodenního braní léků. Některé naše texty jsou kontroverzní svou metodickou odlišností, některé vám pomohou v diagnostice nemoci klasickou cestou. Máme tu spoustu článků pro každého, kterého zajímá zdraví a přírodní léčba.

Podobné články

Back to top button