Spolupráce

Chraňte přírodu a zažijte něco netradičního – stačí si pořídit jedlé nádobí

Blíží se doba letních grilovaček a party s přáteli a každý už se určitě těší, až si na zahradě zakousne něco dobrého a s kamarády si připije na zdraví. Většině lidí se ale nechce mít starosti s horou nádobí, která je po takovém setkání nevyhnutelná. Proto je snadným řešením nákup plastového nádobí na jedno použití, které je však velkou zátěží pro přírodu. Je tedy nějaké řešení? Je nutné volit mezi náročným úklidem a přírodou? Už ne – jedlé nádobí nabízí snadné a efektivní řešení.

O co jde?

Na jedlé talíře si naložíte, co hrdlo řádí, a po použití je prostě sníte také. Jakkoliv to může znít neuvěřitelně, je to skutečně tak. Nejen že je to snadné řešení, ale především tím překvapíte úplně všechny své hosty a vaše party bude nezapomenutelná. Pořídit si můžete jedlé jednorázové talíře s průměrem 20 cm, hluboké jedlé talíře a další nádobí – to vše vyrobené ze 100% pšeničných otrub. Je tedy naprosto bezpečné takové nádobí jíst a rozhodně se nemusíte bát, že by vám nezachutnalo.

Výhody jedlého nádobí

Asi je není třeba obsáhle vysvětlovat – takové nádobí je 100% přírodní, šetrné k životnímu prostředí a plně rozložitelné. Hodí se tedy pro každého, komu není příroda a ekologie lhostejná a chce i sám za sebe udělat něco navíc.

Nádobí je velmi odolné, takže se nemusíte bát, že by se vám po nalití nápoje nebo omáčky rozpadlo pod rukama. Bezpečně vydrží i přídavek jídla nebo pití a může s vámi projít celým večerem jako každé jiné plastové nebo papírové nádobí. Jediný rozdíl je v tom, že než odejdete, hezky po sobě uklidíte a svůj talíře nebo jedlé kelímky sníte.

Už žádné výčitky

Jedlé nádobí očistí vaše svědomí od nepříjemných pocitů vinu, které můžete zažívat, pokud pravidelně pořádáte tento typ oslav, které vyžadují použití mnoha kusů nádobí. Ochráníte životní prostředí a zajistíte vašim přátelům nebo rodině i zajímavé zpestření – nic podobného určitě ještě neviděli.

Zdroj náhledového obrázku: jedlenadobi.cz

Podobné články

Back to top button