Zdraví

Investice do zdraví: Cena a přínosy léčby rázovou vlnou

Potíže s pohybovým aparátem dnes bohužel nejsou jen problémem starší generace. Bolesti kloubů, patní ostruhy nebo záněty šlach jsou stále častější i u mladších skupin obyvatel. Na vině je řada faktorů – od nedostatek pohybu, přes špatné pohybové stereotypy až po nevhodnou nebo nedostatečnou diagnostiku a léčbu. Přitom cesta ke zdraví dnes může být díky moderním technologiím snadná. Pro sportovce, seniory i kohokoliv jiného nabízí řešení rázová vlna.

Jak to funguje?

Terapie rázovou vlnou je neinvazivním řešením, které dovede nahradit chirurgické zákroky nebo aplikaci různých medikamentů. Rázová vlna využívá působení rázových vln na postižené místo. Výsledkem je zlepšení prokrvení v místě působení a regenerace postižených buněk. Při správné aplikaci pak velmi rychle pocítíte úlevu od bolesti, ale také se významně zkrátí nutná doba léčby a rekonvalescence.

Kdy rázovou vlnu využít?

Existuje celá řada možností, kdy mezi nejčastější diagnózy patří:

  • Bolesti pohybového aparátu
  • Záněty šlach
  • Uzly ve svalech
  • Artritida či ztuhlost kloubů
  • Sportovní zranění

Zbavte se bolestí a investujte do svého zdraví

Unikátní švýcarský stroj Swiss PiezoClast generuje piezoelektrické fokusované vlny. Jde o jednu z nejmodernějších léčebných metod, která se pyšní skvělými výsledky. Pokud je paprsek přesně zacílen, dochází takřka ihned k redukci bolesti a svalového napětí. Proto je důležité se obrátit na specializovanou kliniku, aby léčba byla co nejúspěšnější.

Kolik to bude stát?

Ošetření stojí v rozmezí od 1 do 9 tisíc Kč. Vše závisí především na vašem konkrétním zdravotním stavu a posouzení odborníkem. Je totiž nutné zvážit, zda bude dostačující použití levnější radiální rázové vlny, nebo bude lepší zvolit fokusovanou rázovou vlnu, která působí ještě efektivněji, ale aplikace je o něco dražší. Rázová vlna cena je tak závislá na mnoha faktorech, ale vždy je to investice do vašeho zdraví, která se bezpochyby vyplatí.

Kdy můžete čekat zlepšení?

Úleva přichází již po několika aplikacích. U závažnějších diagnóza může léčba trvat déle a je potřeba si na výsledný efekt počkat. Obecně ale lze říct, že po lékařem stanoveném počtu aplikací odchází pacienti bez bolestí a může se spolehnout, že byl adresován nejen nepříjemný důsledek (bolest), ale také příčina potíží.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button