Spolupráce

Káva a krása

Mezi celosvětově nejoblíbenější nápoje bezesporu patří káva. Je to nápoj, který nikdy nechutná stejně a má také několik možností přípravy.

Káva pro zdraví i krásu

Pro mnoho osob je pití kávy jakýmsi rituálem a dopřávají si kvalitní kávu, kterou si vychutnávají. Spousta lidí si neumí bez kávy představit začátek dne. Ráno automaticky vaří svůj první šálek kávy bez toho, aniž by přemýšleli o tom, jestli na ni mají vůbec chuť. Káva pro něj představuje jakýsi životabudič, a to zejména díky vědecky prokázaným stimulačním účinkům. Kvalitní káva je také vhodným dárkem. Potěšíte jí zejména opravdové znalce kávy. Dárkové balení kávy může mít několik podob. Důležité je vědět, pro jakou přípravu bude káva určená. V případě kvalitní kávy vynecháme kávu instantní a zaměříme se na kávu zrnkovou. Zde je důležitá kvalita zrnek a způsob, jakým budete kávu mlít. Zapomeňte na ostré sekací nože, nože zrnka kávy znehodnotí. Kávu byste měli mlít vždy před podáváním, aby vám nezoxidovala a neztratila na intenzitě. Správně připravená káva je lahodným nápojem, který má také vliv na zdraví. Kávu je možné použít také v péči o tělo, zejména jako velmi intenzivní a účinný peeling. Pokud si potrpíte na péči o tělo, pak stejně blahodárně, jako šálek dobré kávy na vás bude jistě působit také péče s kvalitní kosmetikou.

Dopřejte si pleťové i tělové lázně

Za pozornost stojí zejména produkty přírodní kosmetiky, které obsahují řadu blahodárných přírodních látek. Kosmetika patří mezi dárky, které ocení snad každá žena a pokud se bude jednat o kosmetiku kvalitní, pak si můžete být jisti úspěchem. Darovat můžete například dárkový poukaz na kosmetiku Nobilis tilia, která má ve svém portfoliu řadu přípravků péče o všechny typy pleti, včetně kosmetiky vhodné také pro děti. Používání této řady se pro vás stane takovými malými domácími lázněmi. A ty opravdové můžete zažít v Aquapalace Praha, kde čeká spousta zábavy a odpočinku pro celou rodinu. Vstupenky si můžete zakoupit na stránkách www.firmanazazitky.cz/rodinny-vstup-do-aquapalace-praha.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button