Tiskové zprávy

Ovocné kytice: Zdravý dárek, na kterém si pochutná každý

Jana Novotná
Napsáno od Jana Novotná

Přemýšlíte nad tím, čím obdarovat své blízké či kolegy v práci a stále vás nic nenapadá? Již jste vyčerpali veškerou inspiraci a den, na který dárek potřebujete, se nezadržitelně blíží? Chcete něco originálního a zdravého? Pak je na místě objednat ovocnou kytici či ovocné bonboniéry.

Netradiční kytice z ovoce

Přemýšlíte nad tím, jak takové ovocné kytice vypadají a z čeho se vyrábějí? Na jejich výrobu se používají čerstvé kousky ovoce. Některé kytice jsou navíc zdobeny kvalitní belgickou čokoládou.

V ovocné kytici naleznete kousky ananasu, různé druhy melounů, hroznové víno, jahody, kiwi, meruňky, jablka, banány či pomeranče. Kytice je vhodným dárkem nejen pro ženy, ale i muže a můžete ji využít jako vhodný dárek pro jakoukoli příležitost a to nejen pro své blízké, ale i kolegy v práci. Lze ji také použít jako jedlou dekoraci na slavnostní tabuli či raut. Kytice se připravují v den předání a to z čerstvých kousků ovoce.

Ovocné bonboniéry

Ovocné bonboniéry potěší každého, neboť jsou to dárkové krabičky plné čerstvého a velmi chutného ovoce, které je máčené v kvalitní belgické čokoládě. Kromě toho, že je to dárek originální, je také zdravý a ocení jej milovníci ovoce i čokolády, které je v ovocné bonboniéře v dokonalém spojení. Ovocná bonboniéra je plná vitamínů a je to ideální dárek pro každou příležitost.

Na koho se obrátit?

Pokud jste se i vy rozhodli vyzkoušet netradiční a navíc zdravou alternativu dárku, obraťte se na společnost Frutiko, která připravuje a doručuje ovocné kytice i bonboniéry nejen po Praze. Prohlédněte si širokou nabídku celé řady zajímavých ovocných produktů, které si můžete objednat online a nechat doručit v konkrétní den na předem udanou adresu. Kytici či bonboniéru můžete doplnit osobním vzkazem, který každého obdarovaného potěší.

O autorovi

Jana Novotná

Jana Novotná

Moje zdraví mi není lhostejné, proto sleduji trendy v oblasti péče a to nejen o zdraví fyzické, ale i duševní. Snažím se získávat nové informace a sleduji nové trendy v oblasti zdravého životního stylu. Velmi ráda zkouším nové recepty a nechávám se inspirovat novými návody a radami.

error: