Spolupráce

Ovocné kytice: Zdravý dárek, na kterém si pochutná každý

Přemýšlíte nad tím, čím obdarovat své blízké či kolegy v práci a stále vás nic nenapadá? Již jste vyčerpali veškerou inspiraci a den, na který dárek potřebujete, se nezadržitelně blíží? Chcete něco originálního a zdravého? Pak je na místě objednat ovocnou kytici či ovocné bonboniéry.

Netradiční kytice z ovoce

Přemýšlíte nad tím, jak takové ovocné kytice vypadají a z čeho se vyrábějí? Na jejich výrobu se používají čerstvé kousky ovoce. Některé kytice jsou navíc zdobeny kvalitní belgickou čokoládou.

V ovocné kytici naleznete kousky ananasu, různé druhy melounů, hroznové víno, jahody, kiwi, meruňky, jablka, banány či pomeranče. Kytice je vhodným dárkem nejen pro ženy, ale i muže a můžete ji využít jako vhodný dárek pro jakoukoli příležitost a to nejen pro své blízké, ale i kolegy v práci. Lze ji také použít jako jedlou dekoraci na slavnostní tabuli či raut. Kytice se připravují v den předání a to z čerstvých kousků ovoce.

Ovocné bonboniéry

Ovocné bonboniéry potěší každého, neboť jsou to dárkové krabičky plné čerstvého a velmi chutného ovoce, které je máčené v kvalitní belgické čokoládě. Kromě toho, že je to dárek originální, je také zdravý a ocení jej milovníci ovoce i čokolády, které je v ovocné bonboniéře v dokonalém spojení. Ovocná bonboniéra je plná vitamínů a je to ideální dárek pro každou příležitost.

Na koho se obrátit?

Pokud jste se i vy rozhodli vyzkoušet netradiční a navíc zdravou alternativu dárku, obraťte se na společnost Frutiko, která připravuje a doručuje ovocné kytice i bonboniéry nejen po Praze. Prohlédněte si širokou nabídku celé řady zajímavých ovocných produktů, které si můžete objednat online a nechat doručit v konkrétní den na předem udanou adresu. Kytici či bonboniéru můžete doplnit osobním vzkazem, který každého obdarovaného potěší.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Back to top button