Spolupráce

Komfort a pohodlí pro děťátko i maminku

Sladit dohromady spokojenost maminky a miminka je mnohdy ze začátku velmi složitý proces. Vzájemně se musí dobře poznat, sehrát se a rozpoznat svoje vzájemné komunikační signály. U někoho je to téměř hned po narození, u někoho tento proces může trvat déle. Častým trápením jsou u miminek tzv. koliky, kdy miminko pláče i několik hodin v kuse a mnoho rodičů je zoufalých a zezačátku netuší, co se děje.

Dětská kolika

Dětská kolika postihuje asi čtvrtinu všech dětí bez rozdílu pohlaví, nejčastěji ve věku mezi 2. a 3. měsícem. Při dětské kolice děťátko bolí bříško, a proto nekontrolovatelně pláče a rodiče jsou velice často zoufalí. Na trhu je dnes celá řada přípravků, které jsou určené právě pro potíže s dětskou kolikou. Dětská kolika je problém a pomůže jej vyřešit přípravek ColiPrev.  Je to doplněk stravy pro děti, který obsahuje enzym laktózy a pomáhá odstranit bolesti bříška, křeče a nadýmání. Dále pomáhá při průjmech a celkově zlepšuje zažívání. Velkou výhodou tohoto přípravku je jeho přírodní složení a je vhodný pro děti i dospělé.

Vzájemná spokojenost

Pro rodiče a jejich děti je v dnešní době lehce dostupná velká spousta věcí, které usnadní a zpříjemní život. Jsou to kočárky s mnoha vychytávkami, krásně oblečení, ložní povlečení pro děti, velké množství kosmetických přípravků vhodných pro jemnou pokožku malých dětí a mnoho dalšího. Život s dětmi velmi usnadní jednorázové plenky, o kterých si naše maminky a babičky mohly nechat pouze zdát.

Užitečné jednorázovky

Jednorázové plenky jsou velmi pohodlné a jejich použití snadné. Miminko udrží v suchu a rodičům ušetří mnoho času s praním klasických látkových plen. Kupříkladu spolehlivé plienky Pampers jsou na trhu v několika variantách a druzích a mnoho rodičů si pro své děti velmi rychle vyberou ty pravé a naprosto vyhovující.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Zdroj náhledového obrázku: Depositphotos

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button