Spolupráce

Na potíže po koronaviru pomůže lázeňský pobyt. Aktuálně můžete využít i výhodný státní příspěvek

Prodělali jste COVID-19? I když jste možná měli lehký průběh a během pár dní jste se zase cítili dobře, neznamená to, že si vaše tělo nenese žádné následky. Typickými projevy postcovidových potíží jsou dýchací obtíže, bolesti hlavy, nedostatek energie nebo snížená imunita. Jak se dostat zase do formy? Pomoci vám mohou lázeňské pobyty, které se přesně na tyto problémy specializují.

Odpočiňte si a načerpejte síly

Lázně po covidu jsou skvělou příležitostí, jak tělu dopřát relax a uvolnění po náročném roku plném karanténních omezení a všudypřítomného rizika nakažení. Lázeňské wellness pobyty zaměřující se na postcovidové pacienty se aktuálně nabízí například ve Františkových Lázních, v Luhačovicích, Jeseníku i Karlových Varech.

Jsou připraveny speciální programy pro klienty, kteří se trápí s následky prodělané infekce koronavirem. U vybraných pobytů máte navíc do konce roku skvělou příležitost uplatnit státní příspěvek ve výši 4 000 Kč za osobu. Lázeňské pobyty se státním příspěvkem vás tak finančně nezruinují, ale dopřejí vám tolik potřebný odpočinek, který je zárukou bezproblémového návratu do běžného života a posílení vašeho zdraví.

Posilněte svou imunitu

Lázeňské pobyty představují skvělý způsob, jak také posílit vaši imunitu a dopřát tělu tolik potřebný restart. Organismus bývá po virové nákaze velmi oslabený a může trvat celé měsíce, než se zase dostane do formy. Účinné procedury a správně vedený odpočinek může tento proces výrazně urychlit. Lázně po covidu jsou skvělým nápadem nejen pro seniory, kteří se zároveň mohou zaměřit i na jiné zdravotní potíže, ale také pro mladé, jejichž organismus může být koronavirovou infekcí vyčerpán a potřebuje doplnit síly.

Skvělá prevence

Lázně navíc nemusíte využívat pouze tehdy, když řešíte akutní potíže. Hodí se i jako součást preventivních opatření, které vám zajistí, že se budete cítit ve vlastním těle dobře a pohodlně a budete si moci na maximum užívat života.

Podobné články

Back to top button