Spolupráce

Nadměrné mikiny nejen pro teenagery – zkontrolujte, jak je nosit v dámských stylizacích

Nadměrné oblečení, tj. navržené tak, aby vypadalo o něco větší, je jedním z nejvýraznějších trendů této sezóny. Nelze popřít, že takové oděvy jsou nejen stylové, ale také extrémně pohodlné, takže jejich nošení je čistým potěšením. Nadměrné mikiny nejsou jen pro teenagery. Zjistěte s čím kombinovat oversize mikiny, aby nenarušily vaši postavu a vypadaly co nejlépe?

Proč stojí za to mít ve svém šatníku nadměrnou mikinu?

Nadměrné mikiny, které jsou již nějakou dobu v módě rozhodně nejsou žádnou novinkou. Volné střihy se v dámské módě objevily ve 20. letech 20. století, kdy americké a kanadské ženy začaly dělat profesionální kariéru. Volné oblečení mělo odvádět pozornost od jejich ženských tvarů. Na druhou stranu, dnešní nadměrné neboli oversize oblečení může být velmi svůdné a smyslné, a když se nosí se správně vybraným příslušenstvím, může krásně zdůraznit postavu a chytře skrýt její nedostatky. Nabídku najdete například na https://www.bolf.cz/cze_m_Damska-moda_Damske-mikiny-11471.html.

Velkou výhodou nadměrných mikin je také pohodlí při nošení. Volný střih neomezuje pohyb, nevytahuje se a nezařezává se do těla. Kromě toho jsou tyto kousky oděvu vyrobeny z velmi příjemných látek jako je přírodní bavlna, která se obvykle používá k výrobě pohodlných teplákových souprav. Díky tomu jsou tyto mikiny pružné, vzdušné a lehké a navíc nevyžadují komplikovanou péči.

Pro jakou postavu se hodí oversize fazóna?

Dobře zvolený styl nám může dodat sebevědomí a vyrovnat proporce postavy. Nadměrné mikiny jsou dokonalým řešením pro ženy, které chtějí zamaskovat nedostatky horní části těla. V případě lidí s příliš tenkou, ne příliš ženskou postavou, takové oblečení opticky přidá kilogramy a majitelky postavy ve tvaru jablka mohou pomocí ní skrýt vyčnívající břicho a přesměrovat pozornost na tvarované nohy. Dámám s hruškovou siluetou zase doporučujeme nadměrné mikiny s prodlouženým střihem. Tento střih zamaskuje široké boky a nedokonalá stehna a vyvažuje proporce mezi horní a dolní částí těla. Při výběru tohoto typu mikiny nezapomeňte, že nadměrné oblečení by nemělo být příliš velké, ale jen tak vypadat. Ve skutečnosti nebude mít oblečení větší než vaše velikost kýžený efekt a dokonce bude vypadat nedbale.

S čím kombinovat nadměrné mikiny?

Pokud má být nadměrná mikina pro vás pohodlným oblečením pro fyzickou aktivitu nebo lenošení na gauči, můžete si dovolit být uvolněnější a kombinovat ji se stejně pohodlnými tepláky nebo joggery. Pokud však chcete vytvořit módní oblečení pro práci, setkání s přáteli, procházky po městě nebo rande, vybírejte mikiny, které zdůrazňují silné stránky vaší postavy a vyrovnávají její proporce. Tyto sestavy by měly být vybírány na základě protikladů: pokud je jedna jejich část volná, měla by být druhá upnutější.

Nadměrné mikiny se dobře hodí k oblečení, které předvádí nohy, tj. úzké džíny, šortky, tužkové sukně a minisukně. V případě dlouhé mikiny, která zakrývá hýždě, si můžete také dovolit ji spárovat s legínami. Pokud se obáváte, že vám takový styl opticky zkrátí nohy, můžete jej doplnit také botami na podpatku nebo klínku.

Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku. Ačkoliv jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psány s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s vaším lékařem.

Podobné články

Back to top button