Spolupráce

V online knihkupectví Albatros Media nakoupíte nejžádanější tituly. Relaxujte s knihou doma i na dovolené

I když máme dnes mnohdy pocit, že jsme zahlceni informacemi všeho druhu a přijímat další dobrovolně prostřednictvím četby se jeví jako bláznovství, opak je pravdou. Čtení je ve skutečnosti skvělou relaxační aktivitou, která umožňuje naší mysli odplout do světa fantazie, úžasných příběhů a zapojit kreativní stránku naší osobnosti, která je v běžném životě často potlačována.

Čtení umí navodit atmosféru pohody a klidu. V knihkupectví Albatros Media najdete vždy široký výběr knih na různá témata, takže si vybere skutečně každý, i ten nejnáročnější čtenář. Nevíte, po čem sáhnout? Nechte se inspirovat třeba následujícím výběrem.

Upíří deníky

Pokud milujete dlouhé ságy, nevadí vám trocha napětí nebo strachu a láká vás bájný svět upírů, jsou právě Upíří deníky tím pravým pro vás. Tato hororová série od americké spisovatelky L.J. Smith v sobě spojuje všechno to, co by měl románový příběh mít – lásku, intriky, zradu, napětí a mnohem více. Své fanoušky si dílo získalo zejména mezi teenagery, ale pokud rádi utíkáte do světa fantazie, není důvod, proč by nemohlo oslovit i vás.

Princ Mamánek

Jak již název napovídá, pohádkový příběh od českého autora Jana Budaře nás zavede do světa králů, rytířů, princů a princezen. Co se stane, když se princ Mamámek ze dne na den promění v naprostého chuďase? I taková životní lekce má občas své místo. Nechte se vtáhnout do zábavného, ale i poučného příběhu, který zaručeně pobaví všechny, kdo na tradiční české pohádky nedají dopustit.

Padesát odstínů šedi

O takovém romantickém příběhu snad sní každá žena. Román se špetkou erotiky od autorky E.L. James vás vtáhne do příběhu obyčejné Anastasie, jejíž život se ale rázem otočí vzhůru nohama, když se seznámí s charismatickým Christianem, který ji doslova zamotá hlavu. Padesát odstínů šedi vzbudilo v době svého prvního vydání značný rozruch a zejména mezi čtenářkami si získalo davy fanynek. Pokud jste třeba viděli film, rozhodně byste neměli vynechat ani knižní verzi, která vás rozhodně nezklame.

Kde knihy pořídit?

Snadno a rychle je nakoupíte v online knihkupectví Albastros Media. Můžete zde pořídit nejen výše zmíněné knihy, ale neváhejte nahlédnout i do dalších žánrů a nechte si doporučit další zajímavé tituly, které se mohou stát vaším společníkem pro příjemný relax u čtení.

Zdroj náhledové fotografie: Pixabay

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button